Bitten Přinesl Sasha do Stonehavenu zkázu?

Přinesl Sasha do Stonehavenu zkázu?

Přinesl Sasha do Stonehavenu zkázu?

Třetí řada Bittenu se, jak už všichni víme, točí kolem nově nalezené Eleniny rodiny. Jak už ovšem v Bittenu bývá dobrým zvykem, nejedná se o žádné idylické setkání na pikniku s poletujícími motýlky a duhou, kam jen dohlédneš. Elenin otec má totiž řádně komplikovanou minulost.


6 0
11.3.2016

Sasha Antonov a jeho dvě děti Katia a Alexei se objevili již na konci první epizody a od té doby řádně zamíchali kartami. Ač se Elena snažila se tomu bránit, ke své nové rodině okamžitě přilnula a jak už to u vlkodlaků bývá, je ve vteřině ochotná pro ně zemřít. Nepříjemným vedlejším efektem ovšem je, že ji to odcizuje od její „staré rodiny“, smečky.

(Foto: Space)


Jeremy je na jakémsi tahu za pomstou a záleží mu jen na tom, aby ovládal všechny vlkodlaky na svém území, což samozřejmě nepřináší zrovna čajové dýchánky. Naopak, smečka je opět terčem útoků, ovšem tentokrát to nejsou původní členové smečky, kteří umírají, ale nově naverbovaní podvraťáci, takže hádám, že Jeremy může být svým způsobem spokojený. Ovšem jen do chvíle, než téměř ztratí jednoho ze členů své smečky kvůli něčemu jinému, než smrti.

Elena dlouho váhá, zda Jeremymu, který se od předchozí řady dost změnil, může ohledně své rodiny věřit, protože Jeremy je dlouho odhodlaný Sashu a jeho rodinu Romanovi vydat. Nakonec se k překvapení všech rozhodne Eleně pomoct její rodinu ochránit, ale místo aby jim, což se vyloženě nabízí, pomohl se dostat pryč a znovu se ztratit, rozhodne se s Romanem jednat a vyjednat mezi těmi dvěma mír – jako by to šlo, když kvůli Sashovi musel Roman zabít vlastní dceru, která je navíc Eleninou matkou, což Roman zatím netuší a jsem hodně zvědavá, jak se k tomuto faktu postaví.

Jednání samozřejmě nedopadnou podle Jeremyho představ. Sasha končí zraněný, Roman někde v prachu a Sashův syn Alexei se prvně proměňuje ve vlkodlaka a to bez jakékoli vnější kontroly, takže si vesele běhá po Bear Valley, až ho (lidskou!) krví pokrytého nalezne Clay. A aby toho nebylo málo, svědkem Alexeiovi proměny se stává bývalá šerifka Bear Valley, která navíc končí zraněná v Jeremyho péči. Což by pro ni paradoxně mohlo znamenat smrt, protože Jeremy se striktně řídí pravidlem, že žádný člověk nesmí znát jejich tajemství.

(Foto: Space)

Pro mě osobně byla šerifka už v předchozích řadách jednou z nejoblíbenějších postav a byla jsem nadšená, když se nyní vrátila a hodně by mě otrávilo, kdyby se vrátila jen proto, aby ji Jeremy zabil. Ale chci věřit tomu, že i tvůrci mají zájem na jisté reformaci smečky a i Jeremy nakonec usoudí, že existují důvěryhodní lidé, u nichž není takový průšvih, když o všem vědí.

Čtvrtá epizoda A Quiet Dog je za námi, pátá epizoda nazvaná Of Sonders Weight nás čeká již dnes v noci a uvidíme, kam se věci posunou tentokrát.

A vy se již dnes podívejte, co nám k pradávné nenávisti mezi Sashou a Romanem prozradí John Ralston, který hraje Sashu a scénáristka seriálu Daegan Fryklind.

Oblíbili jste si tyto nové postavy? Přejete šerfice dlouhý život? Jaký máte pocit ze třetí řady Bittenu oproti řadě druhé?

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav