Black Lightning
64/100 - 43×

Black Lightning

Jefferson Pierce, čtyřicetiletý středoškolský ředitel z Los Angeles, ovládá superschopnosti, které nepoužívá už přes deset let. To se však změní ve chvíli, kdy musí zachránit své dvě dcery, které byly uneseny pouličním gangem jménem One Hundred. Pierce na sebe opět navlékne kostým Black Lightninga, aby tento gang porazil.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Cress Williams (Jefferson Pierce), China Anne McClain (Jennifer Pierce), Nafessa Williams (Anissa Pierce), Christine Adams (Lynn Stewart), James Remar (Peter Gambi), Marvin „Krondon“ Jones III (Tobias Whale), Damon Gupton (Bill Henderson), Kyanna Simone Simpson (Kiesha Henderson), Skye P. Marshall (Kara Fowdy), William Catlett (Latavius "Lala" Johnson), Dabier Snell (Will), Charlbi Dean Kriek (Syonide), Jordan Calloway (Khalil Payne), Jill Scott (Lady Eve), Edwina Findley (Tori Whale)

S04E05: The Book of Ruin: Chapter One

S04E05: The Book of Ruin: Chapter One

Black Lightning odchází na speciální misi a Gambi mu bude po celou dobu oporou. Grace se snaží přesvědčit Anissu, aby jí dovolila stát se členem týmu, který bude chránit město.

cz sk
9.3.2021
455 000
43 minut

Základní info:

Režie: Bille Woodruff
Scénář: Adam Giaudrone
Hrají: Cress Williams (Jefferson Pierce), Christine Adams (Lynn Stewart), Nafessa Williams (Anissa Pierce), China Anne McClain (Jennifer Pierce), James Remar (Peter Gambi), Marvin „Krondon“ Jones III (Tobias Whale), Chantal Thuy (Grace Choi), William Catlett (Latavius Lala Johnson), Melissa De Sousa (Ana Lopez), Wallace Smith (Hassan Shakur), Rafael Castillo (Devonte Jones), Christopher Ammanuel (TC), Elena Varela (Lauren Caruso), Matt Roszak (Red), Helen Joo Lee (Val), Laura Kariuki (JJ), Teesha Renee (Destiny), …

Fotografie k páté epizodě závěrečné série:

Foto: CWHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Já nějak fakt nevim na co sem se tu hodinu díval a mám dojem, že kdyby celou epizodu nahradili nabíhajícím loadingem, tak by to vlastně dopadlo uplně stejně. :D

14.3.2021 | 14:58:20
DC Expert

Taková kravina a píčovina je to horší než jsem čekal. Prostě tenhle seriál je už sračka a nic ho nezachrání! Oni ji normálně přeobsadili.

12.3.2021 | 7:15:05
J.Krivas

čekal jsem taky Flashe, když mluvil o Central city že dorazí a s Jen teda to bude ještě zajímavý, jak to s ní bude dál

11.3.2021 | 0:24:31
Lex Luthor

Čekal jsem Flashe když už tam o něm byla zmínka snad se ukáže v dalším díle někde jsem četl, že by se měl v seriálu na chvíli mihnout

9.3.2021 | 19:22:33

Black Lightning v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy Black Lightninga můžete sledovat zde.

Novinky z Freelandu

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

The Flash, který se po ukončeném Arrowovi stal vedoucím seriálem univerza Arrowverse, čeká začátkem letošního podzimu osmá série, která by měla odstartovat několika crossoverovými epizodami. V jedné z nich by se mohl objevit i Jefferson.

Reklama

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Fotografie postav

Fotografie postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama