Black Lightning
0/100 - 0×

Black Lightning

Jefferson Pierce, čtyřicetiletý středoškolský ředitel z Los Angeles, ovládá superschopnosti, které nepoužívá už přes deset let. To se však změní ve chvíli, kdy musí zachránit své dvě dcery, které byly uneseny pouličním gangem jménem One Hundred. Pierce na sebe opět navlékne kostým Black Lightninga, aby tento gang porazil.

USA | 2018 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut


Black Lightning se objeví na letošním Comic-Conu

Black Lightning se objeví na letošním Comic-Conu

I seriál Black Lightning se objeví na Comic-Conu 2017 v San Diegu. Dočkáme se pořádné upoutávky a také nových informací, které se týkají první řady. A kdo nám je prozradí?


10 0
5.7.2017

Není překvapení, že si stanice CW připravila na Comic-Conu 2017 v San Diegu panel pro připravovaný seriál Black Lightning. Na Comic-Conu dojde k prozrazení nových informací, týkající se první řady. Fanoušci se mají také připravit na novou upoutávku k seriálu.

Na otázky fanoušků budou odpovídat herci Christine Adams, Nafessa Williams, Cress Williams a China Anne McClain. Do diskuzí se zapojí i producenti Salim Akil a Mara Brock Akil.


(Black Lightning se dočkal svého panelu na Comic-Conu; Foto: CW)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama