Black Lightning China Anne McClain opouští roli Jennifer

China Anne McClain opouští roli Jennifer

China Anne McClain opouští roli Jennifer

Přestože seriál Black Lightning spěje ke konci, herečka China Anne McClain se s diváky a se svou postavou rozloučí dříve než zbytek ansámblu. Svou hereckou kariéru má v plánu dát na čas k ledu, aby se mohla věnovat vlastním projektům.

1 0
23.2.2021

Koncem loňského roku bylo uvedeno, že čtvrtá sezóna bude pro Black Lightninga tou poslední. Ačkoliv pro fanoušky seriálu vysvitla naděje v podobě možného pokračování, v němž by se příběh soustředil okolo Painkillera, herečka China Anne McClain, která čtvrtým rokem v oblíbené komiksovce ztvárňuje Lightning, nejsilnějšího metačlověka ve Freelandu, na sociální sítích oznámila další bolestivou zprávu. Herečka se rozhodla na chvíli sejít z pole filmové a seriálové produkce. Cesty její a stanice CW se proto ve vzájemném respektu rozcházejí.

McClain neměla zájem si po třetí sérii prodloužit kontrakt. I kdyby nebyl seriál zrušen, Jennifer se měla naposledy objevit ve čtvrté sérii. V několikaminutovém videu uvedla, že se dozvěděla o závěrečné řadě ve stejnou chvíli jako diváci. „Než jsme začali natáčet letošní sérii, tak jsem já i moji kolegové věděli, že jsem chtěla odejít ze seriálu. Tohle měla být má poslední série nezávisle na tom, zda by seriál pokračoval nebo ne. Bylo to moje rozhodnutí, které jsem udělala z osobních důvodů,“ nechala se slyšet herečka.


China Anne McClain opouští roli Lightning. Foto: CW

Představitelka Jennifer dále dodala, že se s ní v závěrečné řadě budeme vídat méně než s ostatními herci, neboť podepsala smlouvu jen na několik málo epizod. Jakmile bude mít dotočeno, chtěla by se začít věnovat vlastním projektům, které kvůli práci musela zazdít, a rovněž by chtěla pomáhat lidem, kteří se kvůli současné situaci ve světě ocitli v nouzi. „Lidé umírají a svět je v naprosto jiném rozpoložení. Je to vážné. Naopak tohle odvětví není důležité. Momentálně pomáhám druhým a zatím nechci dělat nic jiného.“

Showrunner Salim Akil v tomto rozhodnutí herečku podporuje. Pro postavu Jennifer má připraven speciální příběh pro případ, kdyby s ním China chtěla znovu navázat spolupráci. Akil se štábem momentálně natáčejí sedmou epizodu, která zároveň poslouží jako pilotní díl pro plánovaný spin-off. Pakliže se sedmá epizoda dočká úspěchu a stanice CW by dala projektu zelenou, tvůrce by chtěl do seriálu přizvat několik starých tváří z Black Lightninga.

Zdroj článku: Entertainment Weekly

Diskuze /4

DC Expert

Dejte tam tu pravou fotku ze čtvrté série, protože ona už je tak hnusná. Ona si nechala vyholit hlavu na pleš. Vypadá to fakt hrozně a už není luxusní!

#2 ČonnyCZ
23.2.2021 | 22:33:35
ČonnyCZ

#1 DC Expert: souhlasím … je to fakt hnus, ještě kdyby zmizela i postava její mámy, bylo by to super :)

#3 DiceCze #4 DC Expert
23.2.2021 | 23:02:30
DiceCze

#2 ČonnyCZ: Přesně, ta její máma je horší jak Iris :D

24.2.2021 | 6:55:34
DC Expert

#2 ČonnyCZ: Neboj Tobias se o ní už postará, on nás aspoň nezklame.

24.2.2021 | 11:31:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E03: The Book of Reconstruction: Chapter Three

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kubc6a

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál

Black Lightning v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí první tři série s českými titulky. Příběhy Black Lightninga můžete sledovat zde.

Reklama

Novinky z Freelandu

Painkiller zamíří do vlastní sólovky

Painkiller zamíří do vlastní sólovky

Stanice CW opět rozšiřuje svou komiksovou stáj značky DC o spin-off, v němž se tvůrci stojící za Black Lightningem odkloní od freelandské komunity a s Painkillerem se vydají vstříc sólovému dobrodružství.

Reklama

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Fotografie postav

Fotografie postav

Hlídejte si nás