Black Lightning
0/100 - 0×

Black Lightning

Jefferson Pierce, čtyřicetiletý středoškolský ředitel z Los Angeles, ovládá superschopnosti, které nepoužívá už přes deset let. To se však změní ve chvíli, kdy musí zachránit své dvě dcery, které byly uneseny pouličním gangem jménem One Hundred. Pierce na sebe opět navlékne kostým Black Lightninga, aby tento gang porazil.

USA | 2018 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut


K Black Lightningovi se možná připojí další superhrdina

K Black Lightningovi se možná připojí další superhrdina

Na ATX televizním festivalu se objevil producent Salim Akil, který uvedl, že by rád viděl spolupráci Black Lightninga s jinými hrdiny z DC Universe. Možná se dočkáme mladého hrdiny Statica.


14 0
18.6.2017

Producent Salim Akil, který režíroval a napsal první epizodu seriálu Black Lightning, se objevil na televizním festivalu v Austinu, kde poskytl rozhovor pro International Business Times, ve kterém prozradil, že by chtěl vidět Black Lightninga spolupracovat s jinými hrdiny z DC Universe. Konkrétně padlo jméno Virgil Hawkins.

Virgil Hawkins je středoškolský student, který miluje videohry. Své schopnosti získal kvůli chemické látce při boji s gangem. Virgil dokáže ovládat elektromagnetické jevy, které využívá při svých křížových výpravách proti zločinu. Pro tuto příležitost si vytvořil jméno Static.


(Static v celé své kráse. Foto: DC Comics)

Líbí se mi myšlenka, že by se Static mohl objevit v seriálu. Doufám, že zakomponujeme některé hrdiny do příběhu, ale teď pevně doufám v Statica, protože tu postavu zbožňuji,” řekl producent Salim Akil.

Static a Black Lightning spolu spolupracovali v komiksech a v animovaném televizním seriálu Static Shock, který se ve vysílání udržel čtyři roky. V seriálu se také objevil Black Vulcan, který by se taktéž mohl objevit po boku Black Lightninga.

Chtěli byste vidět spolupráci Statica s Black Lightningem?

Diskuze /1

Kimberlly

To by bolo fajn. :)

18.6.2017 | 13:04:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !