Black Lightning
0/100 - 0×

Black Lightning

Jefferson Pierce, čtyřicetiletý středoškolský ředitel z Los Angeles, ovládá superschopnosti, které nepoužívá už přes deset let. To se však změní ve chvíli, kdy musí zachránit své dvě dcery, které byly uneseny pouličním gangem jménem One Hundred. Pierce na sebe opět navlékne kostým Black Lightninga, aby tento gang porazil.

USA | 2018 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut


K první sérii se připojí dva noví herci

K první sérii se připojí dva noví herci

Na Comic-Conu jsme se dozvěděli, kteří herci se objeví v novince Black Lightning. Dokonce byly odhaleny i popisy nových postav.


6 0
27.7.2017

Na Comic-Conu fanoušky čekalo odhalení nových hereckých tváří. Posilou pro první řadu se stali herci James Remar a Damon Gupton. James Remar se nejvíce proslavil rolí Harryho Morgana v seriálu Dexter. V Black Lightningovi si zahraje Petera Gambi, nejlepšího kamaráda Jeffersona Pierce. Gambi je popisován jako Piercův otec, nejstarší přítel a trenér, proto se jejich vztah stane bolestivým oknem do minulosti.


Batesova Motelu do nové komiksovky zavítá herec Damon Gupton. Herec si zahraje inspektora Hendersona, který je s naším hlavním hrdinou ve sporu. Brzy se z nich stanou spojenci.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama