Black Lightning
0/100 - 0×

Black Lightning

Jefferson Pierce, čtyřicetiletý středoškolský ředitel z Los Angeles, ovládá superschopnosti, které nepoužívá už přes deset let. To se však změní ve chvíli, kdy musí zachránit své dvě dcery, které byly uneseny pouličním gangem jménem One Hundred. Pierce na sebe opět navlékne kostým Black Lightninga, aby tento gang porazil.

USA | 2018 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut


První epizoda se stále nedostala před kameru

První epizoda se stále nedostala před kameru

Možná se to zdá k neuvěření a bláznivost zde protéká mezi prsty, ale Black Lightning stále nemá natočený pilotní díl. Jak je to možné, když se seriál předvedl úžasným trailerem? Na to nám odpoví komiksový tvůrce Tony Isabella.


2 7
15.7.2017

Nové Berlantiho superhrdinské drama se připojí k ostatním komiksovým seriálům na stanici CW během začátku příštího roku. V tuto dobu se seriál připravuje na letošní Comic-Con, kde se dočkáme další upoutávky k seriálu. Jak je možné, že se seriál chlubí úžasnými materiály, podle kterých to vypadá, že se vydal správnou cestou, když se pilotní díl doposud nenatočil? Natočil se totiž záznam, který byl upraven, aby vyhovoval a ohromil.

S touto novinkou přišel komiksový tvůrce Tony Isabella, který se podílel na vzniku a rozšíření komiksového světa Black Lightninga. Tony se nepodílí na vývoji seriálu, ale má být vždy obeznámen novými kroky.


„Lidé stále mluví o tom, že Black Lightning má natočený pilotní díl. Ne. Pilot nebyl tak úplně natočen. Tvůrci pouze přišli s prezentačním materiálem, který byl upraven tak, aby vypadal jako upoutávka. A když jsem to poprvé slyšel od DC, myslel jsem si, že je to skok do tmy. Pak mně řekli, že dokázali prodat Legends of Tomorrow pouhou synopsí a obrázkem postav.”

Black Lightning má před sebou stále dlouhou cestu. Natáčení by mělo začít někdy v srpnu a spekuluje se, že se hlavní natáčecí lokací stane Atlanta.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /4

Stardos

Tak něco podobného udělali i s LoT, když navnadili, že Flash a Arrow budou v pilotní epizodě po boku legend

15.7.2017 | 18:43:38
azoxid

Kvalitní šméčko.

15.7.2017 | 19:35:50
Kimberlly

Marvel?! :D

#4 Kubc6a
15.7.2017 | 20:03:32
Kubc6a

#3 Kimberlly: Tony nekreslil jen BL. :D

webmaster
15.7.2017 | 20:35:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama