Black Lightning
0/100 - 0×

Black Lightning

Jefferson Pierce, čtyřicetiletý středoškolský ředitel z Los Angeles, ovládá superschopnosti, které nepoužívá už přes deset let. To se však změní ve chvíli, kdy musí zachránit své dvě dcery, které byly uneseny pouličním gangem jménem One Hundred. Pierce na sebe opět navlékne kostým Black Lightninga, aby tento gang porazil.

USA | 2018 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut


Shrnutí novinek z letošního Comic-Conu

Shrnutí novinek z letošního Comic-Conu

Letos se Black Lightning dočkal svého prvního panelu na Comic-Conu. Na povrch vyplulo několik zajímavých novinek, které jsme vám shrnuli v tomto článku.


5 0
24.7.2017

Letošní Comic-Con se pomalu chýlí ke konci a všechny zapálené fanoušky zajímá, jaké novinky zde byly odhaleny. Co se týče Black Lightninga, tak byl světu odhalen trailer, který láká na nového černého hrdinu. V traileru jsme se nedočkali žádných nových záběrů, což vysvětluje náš předešlý článek, ale přesto se jedná o krásně propracovaný materiál z komiksového svě­ta.

Atmosféra na hlavním panelu se nesla v inspirativním duchu. Zjistili jsme, že Black Lightning se bude lišit od ostatních komiksovek. Seriál nám má představit nový pohled na nebezpečný svět, ve kterém se vyskytuje policejní brutalita, utlačování a vraždění lidí mezi sebou. Nepůjde o velké zachraňování světa, ale o odkrývání lidskosti. Seriál sleduje černošskou komunitu, proto nám Jefferson Pierce představí, jací černoši jsou. Děj má také zasahovat do aktuálního dění.


Panel nám také odhalil nové popisy postav. Herečka Nafessa Williams, která hraje Anissu Pierce, prozradila, že Annissu inspiruje její otec. Chce kráčet v jeho stopách a zároveň chce žít po svém. Je nebojácná, silná a touží uvést spravedlnost na pravou míru. Miluje svou komunitu, miluje svou sestru, kterou se snaží chránit, a vytváří rodinný charakter.

Herečka China Anne McClain, prozradila, že budeme sledovat vývoj nejmladší dcery Jennifer Pierce, ještě před tím, než získala své schopnosti. Ze začátku ji uvidíme jako puberťačku, která se bude snažit zjistit, kým sama je.

Herečka Christine Adams hraje bývalou manželku Jeffersona Pierce. Její postava Lynne nebude ovládat superschopnosti, ale bude se snažit držet rodinu pohromadě.

Zajímavosti

Herec Cress Williams byl tázán, co bylo pro něj nejtěžší provést, když měl na sobě svůj oblek. Fanouškům odpověděl, že měl problém při akční scéně, kdy měl seskočit z budovy a při tom se tvářit přirozeně.

Salim Akil, tvůrce seriálu, dal jasně najevo, že se nebojí odhalit problémy černošských komunit. Jako malý v jedné nebezpečné vyrůstal, a proto při psaní scénáře budou vycházet z dnešního dění. Akil k tomuto uvedl krásný příklad. Když byl malý, vždy se chtěl obléct do kostýmu Batmana, jenže nemohl. Na světě neexistuje místo pro černého Batmana. Byl by ostatním dětem pro smích, a to se snaží změnit. Proto doufá, že když si lidé budou vybírat kostým, postaví se za to, v co věří. Tím nám nastínil, že každý máme možnost na výběr, zda naše schopnosti využijeme pro dobro, nebo pro zlo.

Diskuze /2

Stardos

To zase bude stížností tady :D

#2 Baltik
24.7.2017 | 13:36:01
Baltik

#1 Stardos: Vždyť si tomu jdou tvůrci naproti :D
Nicméně, černošskou komunitu nám představil Luke Cage :D Snad tam nebude další The Notorious B.i.g.

25.7.2017 | 12:17:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !