Black Lightning Upoutávka k pilotnímu dílu spin-offu Painkiller

Upoutávka k pilotnímu dílu spin-offu Painkiller

Upoutávka k pilotnímu dílu spin-offu Painkiller

Sedmý díl čtvrté série lehce odbočí od současného dění ve Freelandu. Anissa se společně s Grace vydá na líbánky do Akashic Valley, kde se jejich cesta zkříží s Painkillerovou. Nenechte si ujít trailer k epizodě, která poslouží jako pilot k plánovanému spin-offu.

1 4
21.3.2021

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Stardos

Já si myslím, že ten spinoff bude dobrý. Arrowversu chybí typ postavy jako je Painkiller. Byl Painkiller nejlepší volbou? O tom lze diskutovat

#2 DC Expert
21.3.2021 | 21:57:55
DC Expert

#1 Stardos: Deadstroke chybí arrowversi. Jinak to záleží kdo bude hlavní záporák. Jestli bude hlavní padouch Tobias Waile, protože se k němu do seriálu hodí. Jinak v black Lightwingovi chtěli představit i nového hrdinu Hardwera ale vůbec se tam neobjevil. Ono jim to nějak nevychází, udělat svoje universum. Protože ty epizody black Lightwinga stojí už za prd. On už se black Lightwing považuje za hrdinu, který zabil nudou svůj seriál.

22.3.2021 | 6:47:15
Comicser

Obecně soudím, že Black Lightning byl veliký omyl od začátku do konce. A Painkiller za každou sezónu umřel minimálně dvakrát a pak se vždycky vrátil, což ve mě vzbudilo hluboký nezájem a odpor k této postavě. Pokud bude seriál velmi odlišný od Black Lightninga tak budiž, ale tomu moc šanci nedávám. Navrhuji, aby se Black Lightning zrušil okamžitě. K tomu okamžitě zrušit Batwoman a Painkillera ani nezačínat. A za ušetřené peníze zkusit zaplatit scénáristům Flashe, aby se trošku snažili a občas vymysleli nějakou rozumnou zápletku.

#4 DC Expert
22.3.2021 | 10:11:27
DC Expert

Lala tam umíral furt a pokáždé se vrátil a vůbec neřekli jak se vrátila Lady Eve když jí zabili ani bych se nedivil, kdyby se tam vrátil i ten policista.
#3 Comicser: Jinak musíš vědět, že CW doopravdy plánuje pokračovat se Swamp Thingem a už jim patří star girl, která bude od CW.

22.3.2021 | 11:46:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Black Lightning v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy Black Lightninga můžete sledovat zde.

Novinky z Freelandu

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

The Flash, který se po ukončeném Arrowovi stal vedoucím seriálem univerza Arrowverse, čeká začátkem letošního podzimu osmá série, která by měla odstartovat několika crossoverovými epizodami. V jedné z nich by se mohl objevit i Jefferson.

Reklama

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Reklama

Fotografie postav

Fotografie postav

Hlídejte si nás