Black Mirror (Černé zrcadlo)
94/100 - 222×

Black Mirror(Černé zrcadlo)

Charlie Brooker nastavuje černé zrcadlo technologiemi ovládanému světu 21. století.

VB | 2011 | Pauza
vysílání
6 sezón | Channel 4, Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Sci-fi, Thriller

Aktualizovány profily epizod první řady

Aktualizovány profily epizod první řady

Zítra nás na kanálu Channel 4 čeká již druhá epizoda druhé řady seriálu Black Mirror s názvem White Bear. Proč si tedy neukrátit čekání osvěžením původních epizod řady první?

0 0
17.2.2013

V nově aktualizovaných profilech jednotlivých těchto epizod totiž nyní můžete najít jak jejich stručný popis a seznam herců a tvůrců, tak i trailer a obrázkovou galerii:

Pokud byste si jednotlivé epizody navíc chtěli zopakovat či se na ně podívat vůbec poprvé (což vám silně doporučujeme!), v každém z těchto tří profilů můžete navíc stahovat i české titulky k jednotlivým epizodám od překladatele hlawouna.

Odkazy ke stažení těchto dílů pak hledejte na našem diskuzním fóru.

Diskuze /1

Rici68

Black Mirror všem vřele doporučuji. Především úplně první epizoda je fakt velkej nářez nemající obdoby. To, co si tady Britové dovolili je fakt hustota nejtěžšího kalibru…

20.2.2013 | 15:34:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama