Black Sails (Pod černou vlajkou)
92/100 - 276×

Black Sails(Pod černou vlajkou)

Pirátské dobrodružství kapitána Flinta, který byl nejobávanějším pirátem své doby, a Johna Silvera, který ukradl mapu ke španělskému pokladu. Oba dva chtějí tento poklad získat, čímž se dostávají do křížku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Toby Stephens (James Flint), Hannah New (Eleanor Guthrie), Luke Arnold (John Silver), Jessica Parker Kennedy (Max), Tom Hopper (Billy Bones), Toby Schmitz (Jack Rackham), Clara Paget (Anne Bonny), Zach McGowan (Charles Vane), Luke Roberts (Woodes Rogers), Ray Stevenson (Edward Teach), Roland Reed (Dufresne), Louise Barnes (Miranda Barlow), Hakeem Kae-Kazim (Pan Scott), Sean Cameron Michael (Richard Guthrie), Mark Ryan (Hal Gates)

S02E01: IX.

S02E01: IX.

John Silver a Flint jsou souzeni jejich posádkou, Vane si vychutnává svou novou pozici na ostrově.

cz sk
24.1.2015
860 000
56 minut

Základní info:

Režie: Steve Boyum
Scénář: Jonathan E. Steinberg, Robert Levine
Hrají: Toby Stephens (James Flint), Hannah New (Eleanor Guthrie), Luke Arnold (John Silver), Jessica Parker Kennedy (Max), Zach McGowan (Charles Vane), Toby Schmitz (Jack Rackham), Clara Paget (Anne Bonny), Louise Barnes (Miranda Barlow), Rupert Penry-Jones (Thomas Hamilton), Roland Reed (Dufresne), Andrew Brent (Jefferson), Tadhg Murphy (Ned Low), Brendan Murray (Meeks), Dylan Skews (Logan), … 

Trailer k první epizodě:

Foto: Starz

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Parádny úvod do druhej série! Captain Flint a John Silver neprosto vália, ukradli si celý diel pre seba. Som zvedavý, ako sa im podarí zrealizovať ich spoločný plán.

9.2.2020 | 14:35:35
Jiri007

Dobrý díl, musím říct že ten kapitan Lowe vypada fakt nebezpečně a jde z něho strach a to jak vyhrožoval Eleanor to bylo fakt vyvrcholení, ale libili se mi jak si Charles uživa a Eleanor ho seřve to bylo fakt dobre, musím říct že Flint je fakt chytry a se Silverem jsou povedena dvojka, a musim říct že jsem nečekal jak se to vyvine mezi Anne a Max, a minulost Flinta byla fakt zajimava.

redaktor
2.1.2020 | 21:55:11
ZabyJack

Začiatok 2 serie bol celkom dobry a prekvapiva kombinacia Flinta a Silvera tomu dodava ešte na dokonalosti tohto serialu

7.8.2017 | 4:39:56
Golradir

„Zastřel tohohle. Tamten sebere tu pistoli.“ „To s ním vážně budu muset bojovat?“ „A co sis kurva myslel, že se stane?… Dělej! Dělej!“ :D :D :D :D :D :D :D :D :D Celá epizoda má skvělé dialogy :)

3.7.2017 | 23:14:52
Mishan

Doufám že taková je celá druhá série :)

1.4.2017 | 20:26:56
keyzar

Úžasná epizoda :) A ta hudba je prostě geniální pro tenhle seriál…

30.5.2016 | 19:17:10
Kothy

Paradni rozjezd. Vazne se mi libi, kam se to ubira :)

26.1.2015 | 15:57:08
Ne-On

Will Turner: We’re going to steal a ship? That ship? Jack Sparrow: Commandeer. We’re going to commandeer that ship. Nautical term.

25.1.2015 | 12:32:19
Umpalumpa3

Flint is back!

překladatel
25.1.2015 | 11:24:18

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama