Black Sails Plakát ke třetí sérii Black Sails

Plakát ke třetí sérii Black Sails

Plakát ke třetí sérii Black Sails

Kromě prvního traileru se můžeme potěšit také pohledem na nový plakát, který skutečně neomylně dává tušit, že kapitán Flint v nové sérii rozpoutá peklo na Zemi. Ostatně, potvrzuje to i oficiální synopse, kterou spolu s plakátem naleznete uvnitř článku.


21 0
4.10.2015

Obsah třetí řady

Po vypálení Charles Townu žije celý Nový svět ve strachu z kapitána Flinta. Když se ale jeho krvavé tažení zvrhne v holé šílenství, musí John Silver uvnitř tohoto monstra opět najít člověka dříve, než bude pozdě. Mezitím, jelikož Eleanor Guthrie je ve vězení, dohlíží Jack Rackham na obrozené Nassau v naději, že si dokáže zajistit odkaz coby král zlodějů. Všechny čeká těžká zkouška, když se objeví nová hrozba, taková, kterou piráti ani zdaleka nemohli čekat. Zná je. Rozumí jim. A mžiknutím oka je obrátí jednoho proti druhému.

Foto: Starz

Diskuze /3

Engeneer

Tak ten bych si okamžitě pověsil nad postel:-)

4.10.2015 | 20:45:25
MikeHK

nevíte někdo, kde se dá ten plakát sehnat?

#3 KevSpa
12.10.2015 | 23:14:31
KevSpa

#2 MikeHK: To sice nevím, ale tady ho máš ve větším rozlišení, tak si ho můžeš vytisknout. :D

webmaster
16.10.2015 | 18:29:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Postavy čtvrté série

Postavy čtvrté série

Narozeniny herců

Hlídejte si nás