Black Sails Black Sails trhnul rekord ve sledovanosti!

Black Sails trhnul rekord ve sledovanosti!

Black Sails trhnul rekord ve sledovanosti!

Seriál Black Sails stanovil na stanici Starz nový rekord ve sledovanosti. A jaká že jeho sledovanost byla? Odpověď naleznete uvnitř článku.


1 0
31.1.2014

Ani seriály jako Spartacus či Da Vinci's Demons nedokázaly to, co se povedlo v tomto roce seriálu Black Sails. Premiéru pilotního dílu sledoval rekordní počet diváků, pročež je jasné, že stanice Starz udělala velmi dobrý krok, když na tento seriál vsadila.

Pilotní díl seriálu sledovalo celkově 3,5 milionu diváků, což je na stanici Starz opravdu velké číslo. Nenechte se však zmást, že u profilu první epizody naleznete sledovanost pouze 850 tisíc diváků. Počty jsou totiž trochu jiné.


Abych sledovanost složitě nevysvětloval, shrnul jsem vše do jednotlivých bodů: 

  • Premiérová televizní sledovanost: 850 000 diváků
  • Ti, co se na epizodu podívali později v televizi během víkendu: 1 700 000 diváků
  • Sledovanost na internetových sítích: 900 000 diváků
  • Celková sledovanost po sečtení: 3 500 000 diváků

A co vy na to? Co si o letošní novince Black Sails myslíte? Jak se vám líbila pilotní epizoda?

Diskuze /4

Darmody

Já jsem teda upřímně z pilotu zklamanej a lépe bych to jak uživatel salahadin nevystihl : ,,Hodnocení 1. dílu: Po prvním dílu obrovské zklamání! Achjo, takhle prznit pirátská dobrodružství, kam se poděli ti praví bukanýři??? Prostě naženeme do kostýmů pár šampónků z fitness, pár lehkých holek, co rády roztáhnou nohy a ukážou vemínka, k tomu tunu totálně nic neříkajících keců o volbách nového kapitána a přidáme nějakou libovou řežbu (vše, co chce dnešní publikum vidět – sex, krev a na seriál tyto ingredience většinou bohatě stačí). A hotovka. Atmosféra žádná. Dobrodružství nulové. Scénář stupidní. Jak přes kopírák s Hrou o trůny. Vždycky jsem si Silvera představoval jako jednonohého námořníka, nebezpečnějšího než syfilis a ne jako nějakýho cucáka se sixpackem, který není herecké poleno, on je herecké kopyto. Jestli jsou tělesné proporce a pro holky líbivá tvářička atributy pro získání role (a ne herecký um), pak se vůbec nebudu divit, když tenhle seriál bude mít nulovou úroveň a kvalitu."

#4 Holldir
31.1.2014 | 18:12:20
Lens

Taky mě pilot nijak extra nenadchl, ale ještě se aspoň na díl podívám..

31.1.2014 | 22:16:29
Chlupac

Také musím souhlasit… dneska je to vše „HBO style“ (kdo viděl tu parodii, tak ví :) )
Trůny jsem sledovat přestal. Nedávno jsem zkusil Banshee a je to přesně to samé, akorád na pevnině :-/ Raději bych tu viděl něco jiného…

1.2.2014 | 2:41:07
Holldir

#1 Darmody: já vůbec nechápu co ti přijde jako nudný a nezáživný. Nikdy jsem neviděl seriál který by začínal naprostým otevřením příběhu. Každý seriál příběh otevře až postupem dílů a je nad slunce jasné, že honba za pokladem, rivalita mezi kapitány a zároveň angličani za prdelí příběh rozvinou. Akce budou a jak to vypadá budou zajímavé a určitě se tam obeví i daleko více postav. Říkáš dobrodružství nulové. Kdyby udělali takové dobrodružství které bys takhle nenazval tak by ten seriál musel mít pět dílů…Scénář stupidní…jedině jak bych ho nazval tak rutiníí a častá zápletka. Podání však originální což zakončuje fakt, že jak jsi sám řekl sis silvra představoval úplně jinak

Jmenuj jedinej seriál kde není rutiníí zápletka a kde se ihned v pilotu dovíš co se vlastne v seriálu bude dít

3.2.2014 | 4:36:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Postavy čtvrté série

Postavy čtvrté série

Narozeniny herců

Hlídejte si nás