Black Sails České titulky k epizodě XI. jsou hotové!

České titulky k epizodě XI. jsou hotové!

České titulky k epizodě XI. jsou hotové!

České titulky ke třetí epizodě druhé série jsou hotovy! Ke stažení je naleznete v profilu epizody XI. Titulky pro vás přeložili @Umpalumpa3, @Historic a @KevSpa. Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.

10 1
9.2.2015

Diskuze /4

Trilorn

Dik…skvela cast

9.2.2015 | 15:47:02
milo1

Diky

9.2.2015 | 19:01:39
Kamylko

super praca, diky za titulky ! 2.seria je zatial super, bavim sa neskutocne a som rad, ze ked som pocas 1.serie vravel, ze to bude kazdou epizodou lepsie a lepsie, tak sa aj stalo :)

10.2.2015 | 3:42:07
Sheerwood

Titulky sedí i na BATV. :)

11.2.2015 | 18:40:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Postavy čtvrté série

Postavy čtvrté série

Narozeniny herců

Hlídejte si nás