Black Sails (Pod černou vlajkou) Eleanor Guthrie

Eleanor Guthrie

Eleanor Guthrie

Krásná a odhodlaná dcera nejbohatšího obchodníka na Bahamách, která uzavře dohodu s kapitánem Flintem.

Sezóny 4
2014 - 2017

Eleanor je krásná a odhodlaná dcera Richarda Guthrieho, nejbohatšího obchodníka na Bahamách a hlavního překupníka piráty kradeného zboží na ostrově New Providence.

Když se její otec z Nassau stáhl do svého domu na Harbour Island, stala se Eleanor v podstatě jeho zástupcem a začala vést hostinec na hlavní ulici v Nassau. Eleanor má díky své funkci značný vliv a stejně jako Flint se obává pravděpodobného pokusu o znovunastolení britské nadvlády, což z nich učiní spojence. Jejich dohoda z ní může udělat definitivní královnu Nassau, ale taky ji může stát vše, oč usilovala.


Její minulost je spojena s Max a kapitánem Charlesem Vanem, se kterými měla milostný poměr. Oba tyto vztahy ale neskončily nejlépe, a přestože Max i Vane mají pro Eleanor slabost, zároveň ji nedokázali úplně odpustit, že je opustila.

Přestože je jako zástupce svého otce hlavou veškerého obchodu v Nassau, stále má problémy s místními piráty. Těm se především nelíbí, že o jejich osudu rozhoduje žena. Eleanor ale není ledajaká žena, protože se nebojí postavit čelem jakékoli překážce, aby dosáhla svého.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Sefuje ostrovu a ranu nechodi daleko ;)

10.2.2014 | 16:37:42
2

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás