Black Sails (Pod černou vlajkou) Israel Hands

Israel Hands

Israel Hands

Záhadný pirát s divokou minulostí, který se skrývá mezi vraky v Nassau.

Sezóny 1
2017 - 2017

John Silver se s Israelem poprvé osobně setkává na začátku 4. série. Záhy se však dozvídáme, že Hands je v Nassau osoba poměrně známá. Býval členem Černovousovy posádky, dokonce jeho pravou ruku. Pak se ale rozešli ve zlém a Hands si z onoho střetu odnesl nehezkou jizvu v obličeji. Od té doby žil jako poustevník mezi vraky v Nassau, kde si lízal rány. Přestože se z něj stal cynik, ani on nedokáže odolat výřečnosti Johna Silvera a přidává se k jeho tažení proti Anglii.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

tvrdak…

28.4.2017 | 15:34:10

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás