Black Sails (Pod černou vlajkou) Královna maroonů

Královna maroonů

Královna maroonů

Vážená vůdkyně tajného maroonského tábora.

Sezóny 2
2016 - 2017

Královna maroonů, jejíž jméno se nikdy nedozvíme, je vůdkyní uprchlých černošských otroků, kteří založili tajnou kolonii na vzdáleném, hojně zarostlém, a proto těžko dostupném ostrově. Je matkou Madi. Jejím hlavním cílem je udržet kolonii při životě a v utajení. Když se na ostrově objeví posádka kapitána Flinta, okamžitě je dává uvěznit. Madi se však díky tomu seznámí s Johnem Silverem, který ji s Flintem postupně přesvědčí, že spolupráce s piráty by se maroonům mohla vyplatit. I královna pak na naléhání Madi začne měnit názor.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás