Black Sails (Pod černou vlajkou)
92/100 - 276×

Black Sails(Pod černou vlajkou)

Pirátské dobrodružství kapitána Flinta, který byl nejobávanějším pirátem své doby, a Johna Silvera, který ukradl mapu ke španělskému pokladu. Oba dva chtějí tento poklad získat, čímž se dostávají do křížku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Toby Stephens (James Flint), Hannah New (Eleanor Guthrie), Luke Arnold (John Silver), Jessica Parker Kennedy (Max), Tom Hopper (Billy Bones), Toby Schmitz (Jack Rackham), Clara Paget (Anne Bonny), Zach McGowan (Charles Vane), Luke Roberts (Woodes Rogers), Ray Stevenson (Edward Teach), Roland Reed (Dufresne), Louise Barnes (Miranda Barlow), Hakeem Kae-Kazim (Pan Scott), Sean Cameron Michael (Richard Guthrie), Mark Ryan (Hal Gates)

Ned Low

Ned Low

Nová pirátská hrozba karibských vod.

Sezóny 1
2015 - 2015

Ned Low je dalším pirátem, který se objevuje v okolí ostrova New Providence. Je znám tím, že je brutální a krvežíznivý, prostě se s ničím a nikým nepáře.

Vzhled mu hyzdí velká jizva, kterou utrpěl během svých plaveb. Meč, který tuto jizvu způsobil, mu také zasáhl oko, na které nevidí. Neskrývá to ale jako každý druhý pirát páskou, všem jasně ukazuje, co se mu stalo, aby zastrašil své oponenty.

Nedovi se podaří ukořistit mladou Abigail Ashe, dceru vlivného anglického lorda a guvernéra provincie Karolína Petera Ashe. Tento únos by mu mohl zajistit obrovské bohatství. Cesta jej však brzy zavede na ostrov New Providence, kde v současné době vládne samozvaný vládce Charles Vane. Když se kapitán Vane dozví o Nedově kořisti, kterou se mu na jeho cestách podařilo získat, dostane se Ned do velkých problémů.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fucimin

správnej pirát, chtělo to víc takových

20.2.2017 | 12:26:23
Len_LenKa

Zaujímavá postava, mal čosi do seba! .. škoda ho :(

23.1.2016 | 14:04:58
Kothy

Moc dlouho nevydrzel…

7.3.2015 | 17:28:20

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama