Black Sails (Pod černou vlajkou) Ned Low

Ned Low

Ned Low

Nová pirátská hrozba karibských vod.

Sezóny 1
2015 - 2015

Ned Low je dalším pirátem, který se objevuje v okolí ostrova New Providence. Je znám tím, že je brutální a krvežíznivý, prostě se s ničím a nikým nepáře.

Vzhled mu hyzdí velká jizva, kterou utrpěl během svých plaveb. Meč, který tuto jizvu způsobil, mu také zasáhl oko, na které nevidí. Neskrývá to ale jako každý druhý pirát páskou, všem jasně ukazuje, co se mu stalo, aby zastrašil své oponenty.


Nedovi se podaří ukořistit mladou Abigail Ashe, dceru vlivného anglického lorda a guvernéra provincie Karolína Petera Ashe. Tento únos by mu mohl zajistit obrovské bohatství. Cesta jej však brzy zavede na ostrov New Providence, kde v současné době vládne samozvaný vládce Charles Vane. Když se kapitán Vane dozví o Nedově kořisti, kterou se mu na jeho cestách podařilo získat, dostane se Ned do velkých problémů.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fucimin

správnej pirát, chtělo to víc takových

20.2.2017 | 12:26:23
Len_LenKa

Zaujímavá postava, mal čosi do seba! .. škoda ho :(

23.1.2016 | 14:04:58
SmushrCZ

! spoiler ! !
Škoda, že umřel tak brzo :(

25.10.2015 | 12:44:05
Kothy

Moc dlouho nevydrzel…

7.3.2015 | 17:28:20

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás