Black Sails (Pod černou vlajkou) Richard Guthrie

Richard Guthrie

Richard Guthrie

Překupník z města Nassau.

Sezóny 2
2014 - 2015

Richard Guthrie je nejbohatším obchodníkem na Bahamách. Před několika lety se stáhl do ústraní ve svém domě na Harbour Island a hlavní tíhu každedenních obchodních povinností nechal na své dceři Eleanor. Přestože je Eleanor velmi chytrá a podnikavá, Richard si v minulosti nejednou povzdechl, že mít syna by bylo lepší. Jeho dcery se toto přirozeně velmi dotklo, a proto jejich vztah nepatří k nejvroucnějším. Richard ji ale skutečně velmi miluje, což časem dokáže i svými činy. Stejně tak i časem pochopí, že jeho stesky nad tím, že nemá syna, byly zbytečné.

Poklidnou idylku Richardova přepychového života naruší jednoho dne svým příchodem kapitán Flint, který jej chce požádat o pomoc při hledání španělské galeony Urca de Lima. Richard odmítne. Kdyby tušil, co bude následovat, možná by se rozhodl jinak…


Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

nesympatická postava

12.7.2017 | 17:35:53

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás