Black Sails (Pod černou vlajkou)
92/100 - 276×

Black Sails(Pod černou vlajkou)

Pirátské dobrodružství kapitána Flinta, který byl nejobávanějším pirátem své doby, a Johna Silvera, který ukradl mapu ke španělskému pokladu. Oba dva chtějí tento poklad získat, čímž se dostávají do křížku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Toby Stephens (James Flint), Hannah New (Eleanor Guthrie), Luke Arnold (John Silver), Jessica Parker Kennedy (Max), Tom Hopper (Billy Bones), Toby Schmitz (Jack Rackham), Clara Paget (Anne Bonny), Zach McGowan (Charles Vane), Luke Roberts (Woodes Rogers), Ray Stevenson (Edward Teach), Roland Reed (Dufresne), Louise Barnes (Miranda Barlow), Hakeem Kae-Kazim (Pan Scott), Sean Cameron Michael (Richard Guthrie), Mark Ryan (Hal Gates)

Woodes Rogers

Woodes Rogers

Dobrodruh a bývalý bukanýr, který se chce stát novým guvernérem ostrova New Providence.

Sezóny 2
2016 - 2017

Woodes Rogers sám kdysi býval korzárem ve službách Koruny. Po skončení války o španělské dědictví, v níž utržil zranění v obličeji, se ale nerozhodl pro dráhu piráta jako jiní. Vydal se na námořní expedici, při níž obeplul celou zeměkouli. Své zážitky vydal v dobrodružné knize, která jej proslavila.

Další kapitolou jeho vzrušujícího života se stalo jmenování guvernérem ostrova New Providence. Nejeden člověk by řekl, že je to spíše za trest, protože ostrov je v držení pirátů, kteří se ho jen tak nevzdají. Woodes Rogers ale není žádný hlupák, získal si mocné spojence a investory, kteří jeho snahu podporují. Nejdůležitějším článkem jeho plánu se však stane Eleanor Guthrie, která mu poskytne životně důležité informace. Boj o Nassau může začít.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
10doktor10

Badass!

17.8.2019 | 0:20:49
Emeraldeus

Nakonec jsem si k němu našel cestu

12.6.2017 | 22:15:54
Sarah Kroupová

Je naprosto NESNESITELNÝ. Jestli něco udělá Billymu tak to bude dost špatný. .

19.3.2017 | 20:14:22
JeyJ

Dobrej psychouš..

3.3.2017 | 20:00:10
RobbStark

Špatnej, špatnej, špatnej.

7.3.2016 | 1:48:11
KevSpa

<3

webmaster, korektor
29.2.2016 | 12:10:00
Len_LenKa

Obľúbila som si ho :) skvelý je :)

29.2.2016 | 0:50:33

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama