Black Sails (Pod černou vlajkou) Silver, Billy, Flint a blázniví fanoušci

Silver, Billy, Flint a blázniví fanoušci

Silver, Billy, Flint a blázniví fanoušci

Do začátku čtvrté série už schází poslední dny a hodiny, a tak si stanice Starz připravila zábavné video, v němž se herci Luke Arnold, Tom Hopper a Toby Stephens podělí o svá neobvyklá setkání s fanoušky Black Sails.

22 0
28.1.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

KevSpa

Toby <3

webmaster
28.1.2017 | 0:53:47
Hrabě Teleke z Toloko

Už je to venku o den dřív! Pojďme titulky! Pls :-)

29.1.2017 | 10:27:01
ellen_maycraft

:D :D asi jsem taky bláznivej fanoušek. V létě jsem si vyrazila do kina na Warcraft …už po cestě nákupním centrem jsem potkala dva slováky a jeden mi byl podezřele povědomej. Tak s nima stojím na té chodbě před sálem, blbě na ně civím, když mi dojde… Hele,to je NOČNÍ KRÁL (Game of Thrones)! Vladimír Furdík. :D

31.1.2017 | 11:26:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás