Black Sails Ukázka z epizody XXII.

Ukázka z epizody XXII.

Ukázka z epizody XXII.

Síla Britského impéria začíná na Nassau tvrdě doléhat a našim pirátům nezbývá nic jiného než zvažovat svou budoucnost. Právě trpkou konverzaci Jacka s Anne nabízí ukázka z čtvrtého dílu.

12 0
14.2.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

tomsn40

Trochu mimo… Ale myslíte že se tam někdy objeví Mary Reed? :D Pokud vím tak (podle historie) byla ona, a Anne milenky.. A byli v posádce Calico Jacka(Rackham).. Počítal jsem s tím že to bude Max, ale nějak se to poslední dobou hroutí..

Taky by už mohli říkat Rackhamovi Calico.. Snad si ty všechny zajímavé (historické) témata nenechají na poslední sérku :D

#2 MarkieJ #3 Historic
14.2.2016 | 14:05:47
MarkieJ

#1 tomsn40: Na Mary Read taky čekám od první série :)

14.2.2016 | 15:56:25
Historic

#1 tomsn40: Řekl bych, že je to pravděpodobné. Jestli ne v téhle sérii, tak v té čtvrté, tvůrci se historie snaží držet aspoň volně. Koneckonců i Woodes Rogers je historická postava a třeba ta snaha prolomit britskou blokádu v tomhle díle měla ve skutečnosti proběhnout stejným způsobem…

webmaster
14.2.2016 | 16:20:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Postavy čtvrté série

Postavy čtvrté série

Narozeniny herců

Hlídejte si nás