Kancelář Blaník
83/100 - 18×

Kancelář Blaník(Blaník)

Každý politik v českém rybníčku potřebuje svého Tondu Blaníka, Žížalu a Lenku, kteří se dennodenně rvou za jejich úspěchy i neúspěchy na objednávku. Kancelář Blaník všechno zařídí, pokud na ni máte kontakt, dost peněz nebo správnou páku.

Česko | 2014 | Pauza
vysílání
5 sezón | Stream.cz | 7 minut


Lenko, kafe! Žížalo, fofrem! Tonda Blaník jede do kina

Lenko, kafe! Žížalo, fofrem! Tonda Blaník jede do kina

Nazdar, Libore! Chci ti jen říct, že příští úterý budu v Brně. No jo, budu tam lobbovat v nějakým kině s tím naším seriálem, co si lidi myslí, že je jenom seriál. Bude tam i třetí série, no. Tak jsem si říkal, že ti zavolám, jestli nechceš přijít taky.


4 0
26.3.2015

Držte si klobouky, držte si bránice. Do Brna přijíždí hvězda z Prahy, samotný lobbista Tonda Blaník z opěvovaného seriálu Blaník, který se vysílá na Stream.cz. Pokud seriál neznáte, můžete si pustit ochutnávku v podobně prvního dílu, ale nenechte si zkazit překvapení. V úterý 31. března budete mít šanci vidět celou první sérii v kině. A navíc s kinopremiérou třetí série!

(Tonda Blaník jede do Brna! Foto: Stream.cz)


Blaník je český satirický seriál o lobbistovi Tondovi Blaníkovi, který pomáhá všem politikům a tahá za nitky v české vládě. V jeho kanceláři s ním pracují i asistent Žížala a sekretářka Lenka.

V hlavních rolích hrají Marek Daniel, Michal Dalecký a Halka Třešňáková. Scenáristé jsou Robert Geisler, Benjamin Tuček, Marek Najbrt, Tomáš Hodan, Milan Kuchynka, o režii se starají Marek Najbrt a Bohdan Sláma.

A právě se třemi z těchto osobností se budete mít šanci po promítání první série (a nejnovějšího třetího dílu) setkat. V diskuzi s diváky vystoupí scenárista Tomáš Hodan a herec Michal Dalecký Dostanete tak jedinečnou příležitost se zeptat na pálivé otázky, třeba jak to bylo s tím Havlem v druhé řadě, jestli někdy uvidíme Tondovu mámu, nebo jestli se můžeme těšit na další zažité přezdívky, jako je Krnda.

Proto si už teď rezervujte lístky na projekci, kterou obstarávají studenti Masarykovy univerzity v Brně se svým projektem Vlny. Přidat se můžete také k facebookové události.

Další informace najdete také na oficiálním webu projektu, na stránkách kina Scala nebo na Facebooku.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!