Blindspot (Mrtvý bod) S04E14: The Big Blast From The Past Episode

S04E14: The Big Blast From The Past Episode

S04E14: The Big Blast From The Past Episode
cz sk
8.3.2019
43 minut

Scénář: Kate Sargeant Curtis
Režie: Kristin Windell

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, funkcionaři udělají všechno aby se udrželi ve funkci, a nechapu proč se nezbavili Tashy je to volný konec,a Rich jak si to užival to bylo taký dobrý ale už by mohli přestat řešit Shepherd a Weitz kdo ví kam až zajde.

redaktor
15.3.2019 | 11:28:52
captain

Takže zase bomby v NYC, jako před dvěma lety. Do toho se řeší odkaz Sheppard a Jane tetování. Weitz je ještě větší křivák než Hirstová, to jsme věděli. Maddelaine na útěku, za vším jsou její poskoci. Pattersnová a Ritch rozluští puzzle Sheppard a mají pro Jane klíč k tajemství, doslova. Pomalu ale jistě se blížíme do finále…

13.3.2019 | 16:00:54

Blindspot (Mrtvý bod)
90/100 - 188×

Blindspot(Mrtvý bod)

Krásná neznámá Jane Doe se jednoho dne objeví nahá na Times Square, pokryta záhadnými a propletenými tetováními. Vůbec nemá ponětí, kdo je a jak se tam dostala. Jasné je jen jedno. Jméno agenta FBI Kurta Wallera, které se rýsuje na jejích zádech. Jane, agent Weller a celá FBI si rychle uvědomí, že každý znak na jejím těle představuje zločin, který musí vyřešit. A každý vyřešený zločin je vede blíže k pravdě, kdo Jane doopravdy je.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní
hrají
Jaimie Alexander (Jane Doe), Sullivan Stapleton (Kurt Weller), Ashley Johnson (Patterson), Rob Brown (Edgar Reade), Audrey Esparza (Tasha Zapata), Ennis Esmer (Rich Dotcom), Archie Panjabi (Nas Kamal), Luke Mitchell (Roman), Michelle Hurd (Shepherd), Ukweli Roach (Dr. Robert Borden), Marianne Jean-Baptiste (Bethany Mayfair)

Sbohem

Sbohem

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Kdy kdo slaví

Sledujte nás