Blindspot (Mrtvý bod) S04E19: Everybody Hates Kathy

S04E19: Everybody Hates Kathy

S04E19: Everybody Hates Kathy

Tým odhaluje mezinárodní spiknutí. Weller čelí bolestivým vzpomínkám a Jane ho musí podpořit. Pattersonová a Rich se musí potýkat se svým čerstvě propuštěným komplicem.

cz sk
19.4.2019
2 968 000
43 minut

Scénář: Kate Sargeant Curtis
Režie: David McWhirter

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, jen zase protivniky vybrali rusy měli by dat někdy třeba i jinou narodnost, Rich a Patersonova byly fakt dobří a jako dvojka jsou nepřekonatelni

redaktor
20.6.2019 | 17:29:43
arthurcz

Pořád se to dá docela na pohodu sledovat, v nejhorším to zachrání Rich s Patterson, tahle dvojka mě prostě nepřestává bavit. Proti Romanovi byl teda Nostrodamus normální břídil, to se musí nechat. A teda nevím, ale vymyslet zařízení, kde se nedaj ty kódy prostě změnit........

27.5.2019 | 22:26:53
captain

Lepší průměr. Ozbrojený satelit, krádež odpalovacích kódů, samozřejmě „zlí“ ruští agenti a vyloženě „dobří“ Amíci, korupce v druhé největší britské bance (žádná novinka!), jako nic, Kathy je venku z vězení, a může zato Dominic, no nazdar. Kurt najde mámu, zkouší začít znovu, ale je těžké, po tom všem… Ještě že mají Jane. Nad vodou to drží Pattersnová a Rich. Závěr Read a Tasha večeří donesené nudle. Jako za starých časů?! A toš tak.

1.5.2019 | 11:55:17

Blindspot (Mrtvý bod)
90/100 - 185×

Blindspot(Mrtvý bod)

Krásná neznámá Jane Doe se jednoho dne objeví nahá na Times Square, pokryta záhadnými a propletenými tetováními. Vůbec nemá ponětí, kdo je a jak se tam dostala. Jasné je jen jedno. Jméno agenta FBI Kurta Wallera, které se rýsuje na jejích zádech. Jane, agent Weller a celá FBI si rychle uvědomí, že každý znak na jejím těle představuje zločin, který musí vyřešit. A každý vyřešený zločin je vede blíže k pravdě, kdo Jane doopravdy je.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní
hrají
Jaimie Alexander (Jane Doe), Sullivan Stapleton (Kurt Weller), Ashley Johnson (Patterson), Rob Brown (Edgar Reade), Audrey Esparza (Tasha Zapata), Ennis Esmer (Rich Dotcom), Archie Panjabi (Nas Kamal), Luke Mitchell (Roman), Michelle Hurd (Shepherd), Ukweli Roach (Dr. Robert Borden), Marianne Jean-Baptiste (Bethany Mayfair)

Sbohem

Sbohem

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Kdy kdo slaví

Sledujte nás