Blindspot (Mrtvý bod) S04E19: Everybody Hates Kathy

S04E19: Everybody Hates Kathy

S04E19: Everybody Hates Kathy

Tým odhaluje mezinárodní spiknutí. Weller čelí bolestivým vzpomínkám a Jane ho musí podpořit. Pattersonová a Rich se musí potýkat se svým čerstvě propuštěným komplicem.

cz sk
19.4.2019
2 968 000
43 minut

Scénář: Kate Sargeant Curtis
Režie: David McWhirter

Foto: NBC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, jen zase protivniky vybrali rusy měli by dat někdy třeba i jinou narodnost, Rich a Patersonova byly fakt dobří a jako dvojka jsou nepřekonatelni

redaktor
20.6.2019 | 17:29:43
arthurcz

Pořád se to dá docela na pohodu sledovat, v nejhorším to zachrání Rich s Patterson, tahle dvojka mě prostě nepřestává bavit. Proti Romanovi byl teda Nostrodamus normální břídil, to se musí nechat. A teda nevím, ale vymyslet zařízení, kde se nedaj ty kódy prostě změnit........

27.5.2019 | 22:26:53
captain

Lepší průměr. Ozbrojený satelit, krádež odpalovacích kódů, samozřejmě „zlí“ ruští agenti a vyloženě „dobří“ Amíci, korupce v druhé největší britské bance (žádná novinka!), jako nic, Kathy je venku z vězení, a může zato Dominic, no nazdar. Kurt najde mámu, zkouší začít znovu, ale je těžké, po tom všem… Ještě že mají Jane. Nad vodou to drží Pattersnová a Rich. Závěr Read a Tasha večeří donesené nudle. Jako za starých časů?! A toš tak.

1.5.2019 | 11:55:17

Příběh končí

Pátá řada Blindspotu bude poslední

Pátá řada Blindspotu bude poslední

Navzdory mizerným výsledkům se stanice NBC smilovala nad svým mysteriózním krimi seriálem Blindspot a rozhodla se ho obnovit pro pátou sérii. S tím přichází i smutná zpráva pro fanoušky, protože pátá řada bude poslední a měla by mít méně epizod.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Kdy kdo slaví

Sledujte nás