Blindspot (Mrtvý bod) Blindspot se vrátí koncem května

Blindspot se vrátí koncem května

Blindspot se vrátí koncem května

Máme dobré zprávy, tedy jak se to vezme. Stanice NBC na svém webu oznámila, že Blindspot se na obrazovky vrátí 25. května. Ale fakt, že byl seriál stažen z vysílání během důležitého sweeps období, o jeho osudu nevěstí nic dobrého. Zrušení je rozhodně reálná možnost.

8 1
26.4.2019

Diskuze /5

lukascoolarik

Pro zajímavost, Martin Gero (tvůrce seriálu) prozradil, že finále 4. série rozhodně nebude zakončené a že příběh Blindspotu není u konce. A (trochu naivně) věří, že NBC seriál obnoví.

Zdroj: TVLine.com

webmaster
26.4.2019 | 21:03:19
Lex Luthor

To bych rád věděl co tam ještě chce vypravovat tým už vůbec neřeší žádná tetování. Přijde mi, že vůbec neví co tam má dát vše působí až moc epizodně a nudně Madaline, jako záporák je hrozná. Ten její poskok nevybavím si jméno taky nic moc není to žádný Roman nejlepší by bylo kdyby to s touhle řadou skončilo nebo když už tak aby měli zkrácenou další sérii a v ní to důstojně ukončili..

26.4.2019 | 23:08:28
Myraelle

První dvě řady super, třetí sem tak nějak vydržela, ale čtvrtá už fakt nestojí za nic.

27.4.2019 | 16:12:36
tomperys

Mě se líbily všechny řady včetně té současné 4., ale někdy mi to spíš případá jako sci-fi už (viz třeba ta klasika kterou cpou snad všude, že termovize vidí přes zdi a podobně…)

2.5.2019 | 14:11:52
Ecio557

Lidi zdá se mi to nebo se na Kurta Wellera střídají dva herci? Ve čtvrté řadě mi to přijde jako jiný herec. Má kulatější obličej a všimla jsem si že mu mezi zuby chybí mezera.

31.5.2019 | 13:23:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Titulky

Epizoda S05E04: And My Axe!

Edna.cz se na překladu seriálu Blindspot nepodílí, proto nemá smysl se zde na cokoliv ohledně titulků ptát.

Pokud situaci i přesto chcete komentovat, můžete tak učinit v obecné diskuzi.

Příběh končí

Pátá řada Blindspotu bude poslední

Pátá řada Blindspotu bude poslední

Navzdory mizerným výsledkům se stanice NBC smilovala nad svým mysteriózním krimi seriálem Blindspot a rozhodla se ho obnovit pro pátou sérii. S tím přichází i smutná zpráva pro fanoušky, protože pátá řada bude poslední a měla by mít méně epizod.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Kdy kdo slaví

Sledujte nás