Blindspot (Mrtvý bod) Blindspot zasáhne bolestivá smrt

Blindspot zasáhne bolestivá smrt

Blindspot zasáhne bolestivá smrt

Podle Jaimie Alexander, která v seriálu hraje Jane Doe, nás velmi brzo čeká velká ztráta jedné z postav. Měla by být natolik šokující, že ji ani Jaimie nedokázala předpovědět. Víme jen to, že tohoto odchodu se dočkáme v šestnácté epizodě.

7 0
21.1.2017

Vzhledem k tomu, že má jít o náročnou smrt, která by podle slov TVGuide.com měla vážně zasáhnout Jane a spol., nejspíš půjde o smrt jedné z hlavních postav, pravděpodobně někoho z týmu FBI. Můžete si zkusit tipnout, kdo to schytá, a v diskuzi svou odpověď můžete zdůvodnit.

Kdo zemře?

33%
29%
14%
12%
9%
2%
1%
95 hlasů

Diskuze /14

lukascoolarik

Jane ani Weller to nebudou, na nich je postavený celý seriál. Pattersonová umřít nemůže, protože je to moje oblíbená postava, bez ní by tým dělal na jednom tetování celou sérii, tudíž je nepostradatelná, a navíc její život visel na vlásku teprv nedávno a ani tvůrci Blindspotu nemůžou být tak blbí, aby se tak rychle začali opakovat.

Roman zní pravděpodobně, ale pokud lze věřit nápovědě od TVGuide.com, smrt má ovlivnit „Jane a spol.“, a vzhledem k tomu, že za Romana z celého týmu lobbuje jenom Jane, on to asi nebude. Navíc do něj investovali tolik času, takže by byla blbost ho tak brzo zabít.

Zbývají Nas, Reade a Zapatová. Reade i Zapatová jsou postradatelní a snadno nahraditelní, takže je dost možné, že to bude jeden z nich. Reade byl nedávno v nemocnici a na rozdíl od Zapatové má vlastní dějovou linku (i když je naprosto stupidní), takže ze scenáristického hlediska by bylo asi snazší odklidit Zapatovou. Ale prosím, ať je to Reade, protože z těch dvou mě víc štve právě on.

Nas podle mě ještě neodvyprávěla celý svůj příběh. Na druhou stranu je možné, že to tvůrci urychlí, poví o ní všechno v té šestnácté epizodě a dají jí sbohem. Anebo to bude někdo úplně jiný a Jaimie to jenom přehnaně zveličuje.

#5 vevisek
webmaster
21.1.2017 | 10:40:48
vas57

Tipuji Read nebo Zapatová,jeden z nich.Jsou v týmu jenom do počtu.....

21.1.2017 | 13:46:39
Raya

Řekla bych Nas, Zapata nebo Read, ale u nich by tu smrt nenazývala ,,natolik šokující,, … takže nevím. Postavy u kterých by mě to šokovalo logicky umřít nemůžou.

21.1.2017 | 14:27:58
Lex Luthor

Doufám, že to bude Read podle mě taková zbytečná postava, pořád si zadělává na problémy, jednou ho dostanou.

21.1.2017 | 15:08:07
vevisek

#1 lukascoolarik: Naprosto souhlasím..Jane a Weller jsou nejhlavnější postavy,okolo kterých se točí skoro všechno,Patter­sonovou nezabijou,protože jestli mi zabijou nejlepší postavu,tak se fakt naštvu! Z těch zbývajících mám nejradši Zapatovou,ale myslím si,že to bude právě ona,která půjde z kola ven.

21.1.2017 | 15:44:29
miiiuskaa

Môže kludne Nas :D ta mi je nesympatická už od začiatku :D

21.1.2017 | 17:34:58
Liss93

Jen smrti Jane, Wellera a Patterson by mě nejvíc šokovaly, hlavně u Patterson by mě ztráta nejvíc mrzela, zbytek je mi nějak jedno :D

21.1.2017 | 18:59:34
Kimberlly

Dala som Tashu, ale dúfam, že to bude Nas, ktorú nemám rada od začiatku.

21.1.2017 | 20:40:08
Revoemag

Aby to bylo šokujicí, tak to musí být právě Pattersonová :-D

#11 lukascoolarik
22.1.2017 | 21:57:48
tori0305

Já myslím, že to bude Zapatová, i když bych byla radši, kdyby vyhodili Reada:D nejradši z nich mám Nas, ta nesmí umřít:D :(

redaktor
23.1.2017 | 14:45:38
lukascoolarik

#9 Revoemag: Tak to bych byl pořádně nasranej. :-D Ale to se mi nezdá. Jak jsem psal, Pattersonová v podstatě dělá úplně všechno kromě práce v terénu a je pro tým nepostradatelná. To už je pravděpodobnější i ten Weller; nahradit by ho mohla Nas, šokující by to bylo a jediná záhada, která kolem něj v tuhle chvíli je, se týká jeho spojení se Shepherd, a tohle spojení má být v příštím díle odhaleno, takže po scenáristické stránce tvůrcům moc věcí nebrání v tom, aby se zbavili jeho. :-D

Osobně bych byl radši, kdyby to schytala Jane, protože mi neuvěřitelně pije krev, ale na ní je bohužel seriál postavený. I když je teda pravda, že tetování mají naskenovaná v systému, takže už ji vlastně tolik nepotřebujou… :-D Ale z realistického hlediska to vidím na Zapatovou nebo Readea, ideálně oba, ale takovou radost by mi asi neudělali. :-D

webmaster
23.1.2017 | 17:29:06
Denny23

Někde jsem k seriálu četla, že kvůli vytíženosti Jaimie není jisté, jestli se vůbec bude točit třetí řada :-(. Takže jestli mi zabijou nejoblíbenější postavu Jane a třetí řada by přesto byla, ale bez ní, tak už bych na to snad ani nekoukala :-). To ať to radši ukončí důstojně druhou řadou, než to pak protahovat bez nejhlavnější postavy :-).

23.1.2017 | 18:39:56
JirkaKo1961

Ačkoli z toho budu velmi nešťastný, jestli se to stane, tipuji Pattersonovou, jednu ze svých nejoblíbenějších postav. Pokud by to byl Reade nebo Zapata, pro Jane by to rozhodně šokující nebylo, protože se s ani jedním z nich moc nemusí. To, že je Pattersonová v nebezpečí, už napověděl její kolaps v závěru epizody, jednou z možností je, že zemře na komplikace se zraněním, které jí způsobila Shepardová při mučení. Tupec Weller to asi nebude a bez Jane by šel celý seriál pod kytky. Plně souhlasím s tím, že Zapata je zbytečná postava, její charakter je naprosto plochý, ale ve světě televizních seriálů bohužel většinou platí, že zbytečné postavy se zásadně neodstraňují.

18.2.2017 | 16:11:52
lukascoolarik

Takže…

Jane, Kurt, Nas ani Roman neumřou. Všichni čtyři jsou na propagačních fotografiích k 17. epizodě. Zbývají Zapatová, Reade a Pattersonová.

webmaster
19.3.2017 | 20:02:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Co bude dál?

Třetí série přinese restart i návrat ke kořenům

Třetí série přinese restart i návrat ke kořenům

Finále druhé série skončilo nečekaným zvratem, který seriálem Blindspot v příští sezóně pořádně zamíchá. Martin Gero, tvůrce seriálu, poskytl serveru Entertainment Weekly rozhovor, v němž nastiňuje, co nás letos na podzim pravděpodobně čeká a nemine.

Reklama

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Kdy kdo slaví

Sledujte nás