Blindspot (Mrtvý bod) Koho čeká smrt? Počet možností se snižuje

Koho čeká smrt? Počet možností se snižuje

Koho čeká smrt? Počet možností se snižuje

Zhruba před dvěma měsíci jsme vás informovali o tom, že Blindspot v šestnáctém díle druhé série opustí jedna z hlavních postav. Za tu dobu se na povrch dostalo několik střípků informací, které nás přibližují k potenciální oběti, a my si je nyní shrneme.


8 0
21.3.2017

Jak prozradila Jaimie Alexander, smrt se týká jedné z hlavních postav a měla by mít vliv na tým Jane a spol. A díky tomu, že NBC nedávno zveřejnila propagační fotografie k sedmnácté epizodě Solos, jsme mohli zúžit počet možností. Na fotkách se z hlavního ansámblu vyskytuje čtveřice postav – Kurt Weller, Jane Doe, Nas Kamalová a Roman.

(Tito čtyři se nejspíš hrobníkově lopatě vyhnou. Foto: NBC)


Pokud toto vezmeme v potaz, zbude nám trojice postav. Tím ale škrtání nekončí. Podle článku serveru Entertainment Weekly má Edgar Reade brzo opět čelit své závislosti. Je nepravděpodobné, že by se tomu tak stalo právě v této klíčové epizodě, vzhledem k tomu, že tým má pokročit ve svém boji proti Sandstormu.

Další článek, tentokrát z webu TVGuide.com, zmiňuje fakt, že i Tasha Zapatová bude mít svou dějovou linku. Má ji pronásledovat její minulost, převážně pak celá záležitost s Readem a trenérem Jonesem, a podle všeho by mohla být i zatčena. Ať už se tak stane nebo ne, to podstatné je, že Tasha je nejspíš v bezpečí.

A která postava nám zůstává? Než se k ní dostaneme, někteří si možná říkají, že je třeba zvážit i Shepherd, která se i přes svůj sporadický výskyt považuje za hlavní postavu. Je nepravděpodobné, že by tvůrci zabili hlavní hrozbu a strůjkyni celého plánu organizace Sandstorm takhle brzo, plus podle článku od TVLine.com nás čekají další interakce mezi ní a Wellerem.

(Původní sestava týmu FBI. Foto: NBC)

Z hlavního osazenstva je poslední neprobranou potenciální obětí Pattersonová. Teda ne tak docela. Ještě je tu psycholog a nedávno odhalený zrádce Robert Borden, kolem nějž by se měla šestnáctá epizoda točit. Pokud už jste viděli upoutávku k epizodě Evil Did I Dwell, Lewd Did I Live, tak víte, že NBC se nás snaží nasměrovat k tomu, že obětí bude právě Borden. Pattersonová dostane příležitost pomstít se za všechno, co provedl nejen jí, ale celému týmu.

V jistém slova smyslu se tím pádem ocitáme ve velmi podobné situaci jako při podzimním finále druhé série, které skončilo cliffhangerem, při němž nebylo jasné, zda kulku schytala Pattersonová nebo Borden. Posledně byla postřelena Pattersonová, která však ale nakonec přežila. Schytá to teda Borden, jak navádí stanice NBC, nebo tvůrci překvapí a Pattersonovou čeká další kulka, tentokrát už osudná? Zkuste si tipnout v následující anketě.

Pokud uvážíte zmíněné indície, která z těchto postav podle vás zemře?

66%
34%
68 hlasů

Diskuze /15

lukascoolarik

Zabít Bordena by bylo hrozně předvídatelné, takže pochybuju, že by to kohokoliv překvapilo/šo­kovalo… Ale Pattersonovou mi prostě sebrat nemůžou! :-D Osobně sázím na to, že scenáristé budou zase předvídatelní a líní přicházet s náhradou za tak důležitou postavu, takže hlasuju pro Bordena.

webmaster
21.3.2017 | 16:48:24
Kimberlly

Nielen že zabitie Bordena, by bolo predvídateľné, ale bolo by to dosť blbé a tá jeho „zrada“ by nemala poriadny význam. Zabiť Patterson? To rovno všetko môžu zabaliť, pretože bez nej by sa nikam nedostali. Myslela som, že to bude medzi Readom a Tashou, ale tak nevyzerá to tak. Som veľmi zvedavá a dúfam, že sa moc nenarevem. :/

#4 lukascoolarik
21.3.2017 | 17:17:34
Lex Luthor

Ach jo chtěl bych aby zabili Reada, jeho postava mě nebaví.

21.3.2017 | 17:40:32
lukascoolarik

#2 Kimberlly: Asi tak. To už se mohli Bordena rovnou zbavit v té desáté epizodě. Pokud fakt zabijou jeho, tak to bylo zbytečné natahování a teď vlastně jenom recyklujou zvrat z minula.

webmaster
21.3.2017 | 17:41:52
Billy the Kid

za mě nikdo z hlavních postav, ale uvidíme, a spíše asi psycholog :)

21.3.2017 | 18:28:32
Nicole

Zemře Pattersonová a na její místo nastoupí Rich Dotcom :)

#8 lukascoolarik
21.3.2017 | 21:47:40
Nicole

Teda samozřejmě bych byla radši, kdyby to byl buď Reade nebo Tasha. Oba jsou tam k ničemu

21.3.2017 | 21:51:50
lukascoolarik

#6 Nicole: To by mou bolest rozhodně zmírnilo. :-D

#13 Nicole
webmaster
21.3.2017 | 22:33:14
lukascoolarik

Pro zajímavost: Ve stejném díle má být odhalena totožnost zdroje, co má Nas v Sandstormu.

#13 Nicole
webmaster
21.3.2017 | 23:01:21
PIIIITA

Zemře Nas, románek už měla, i tak jí trošku stavěli na vedlejší kolej a je potřeba uvolnit místo pro Jane, aby ji nahradila v románku s Wellerem. Ale sám za sebe bych doufal, že to bude Reade… to je tak nudná postava, že nemám slov

21.3.2017 | 23:36:25
Raya

A já myslela, že to odnese Zapata. No a jestli Borden nebo Patterson … vypustím z hlavy nějaký logičnosti a argumenty a řeknu to asi takhle – prosím hlavně ať to není Pattersonová.

21.3.2017 | 23:39:29
Gogina

Jestli mi zabijou Pattersonovou, tak na seriál přestávám koukat.

22.3.2017 | 1:33:15
Nicole

#9 lukascoolarik: Jsem opravdu zvědavá, kdo to bude :)
#8 lukascoolarik: Taky by to pro mne byla přijatelná náhrada :) Dívat se, jak takový hajzlík pracuje pro FBI :) On je ale tak jediný, kdo může případně po Pattersonový převzít zkoumání tetování :) No uvidíme, já pořád doufám, že třeba opravdu Reade nebo TAsha

#14 lukascoolarik
22.3.2017 | 11:52:14
lukascoolarik

#13 Nicole: Je možné, že nás překvapí. Anebo Jaimie kecala a zabijou nějakou bezvýznamnou vedlejší postavu. :-D

webmaster
22.3.2017 | 15:24:40
SUNSPINX

Uvidime, ci som predpovedal to s tou pattersonovou spravne :D

23.3.2017 | 22:09:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Co bude dál?

Třetí série přinese restart i návrat ke kořenům

Třetí série přinese restart i návrat ke kořenům

Finále druhé série skončilo nečekaným zvratem, který seriálem Blindspot v příští sezóně pořádně zamíchá. Martin Gero, tvůrce seriálu, poskytl serveru Entertainment Weekly rozhovor, v němž nastiňuje, co nás letos na podzim pravděpodobně čeká a nemine.

Reklama

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Kdy kdo slaví

Sledujte nás