Blindspot (Mrtvý bod) Blindspot se vrátí v březnu

Blindspot se vrátí v březnu

Blindspot se vrátí v březnu

Podzimní finále vás jistě nechalo zírat s otevřenou pusou. Co vlastně bude dál? Na konkrétní odpovědi si budeme muset nějakou dobu počkat, naštěstí ale NBC zveřejnila krátký teaser, který nás má nalákat na epizodu, na niž se vyplatí čekat.


24 4
25.11.2015

Už nějakou dobu se ví, že NBC vrátí Blindspot do vysílání až 29. února, u nás tedy 1. března 2016. Nevýhodou bude bezesporu zhruba tříměsíční čekání, výhodou pak fakt, že až se Blindspot vrátí, měl by běžet bez jakýchkoliv přestávek až do konce května.

Do té doby můžeme samozřejmě polemizovat o tom, co nás po návratu čeká. Co tedy říkáte na to, že Jane je ta, která se rozhodla nechat se potetovat? Proč to udělala? Co všechno jí prozradí záhadný Oscar? Co nebo kdo je ten Orion? Nejen o těchto otázkách můžete teoretizovat v diskuzi.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Holldir

No už z předešlých dílů diváci vědí, že ona byla jedním z hlavních tvůrců tohoto plánu a šla do toho dobrovolně. To z jejích vzpomínek již v dřívějších dílech bylo ujasněno. Jistě každého napadne, že nepůjde jen o rozbřesk poněvadž ne každý případ se týkal rozbřesku. Poslední díl tuto informaci potvrdil na sto procent flashbackem o programu orion. Již delší dobu je též jasné, že hrdinka se s několika jedinci snažila ven dostat informace (a bylo jich hodně), ale byla hlídána a neměla možnost jak kontaktovat jiné. Tak to vymysleli tímto způsobem. V centru FBI ji nemohou zlikvidovat bylo by to moc nápadné. Tak už posledních několik dílů čekám kdy se objeví informace o dalších projektech a o důvodu toho všeho

29.11.2015 | 6:12:25
Carlito

Pecka seriál až na nějaké vyjímky při rvačkách, kde Jane až tolik neviniká

18.12.2015 | 15:56:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Co bude dál?

Třetí série přinese restart i návrat ke kořenům

Třetí série přinese restart i návrat ke kořenům

Finále druhé série skončilo nečekaným zvratem, který seriálem Blindspot v příští sezóně pořádně zamíchá. Martin Gero, tvůrce seriálu, poskytl serveru Entertainment Weekly rozhovor, v němž nastiňuje, co nás letos na podzim pravděpodobně čeká a nemine.

Reklama

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Kdy kdo slaví

Sledujte nás