Blood and Treasure (Lovci prokletých pokladů)
92/100 - 10×

Blood and Treasure(Lovci prokletých pokladů)(Blood & Treasure)

Skvělý odborník na starožitnosti se spojí se lstivým zlodějem, aby chytili bezohledného teroristu, který financuje své útoky ukradeným pokladem.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Drama
hrají
Matt Barr (Danny McNamara), Sofia Pernas (Lexi Vaziri), Katia Winter (Gwen Karlsson), James Callis (Simon Hardwick), Mark Gagliardi (Chuck Donnelly), Oded Fehr (Karim Farouk), Michael James Shaw (Aiden Shaw), Alicia Coppola (Ana Castillo), Antonio Cupo (Bruno Fabi), Tony Nash (Omar), John Larroquette (Jay Reece), Ali Hassan (Taj bin Yusef), Karl Graboshas (Heinz), Julian Richings (Alessandro), Anna Silk (Roarke)


Pokračování Blood & Treasure by mělo mít premiéru během tohoto léta

Pokračování Blood & Treasure by mělo mít premiéru během tohoto léta

Kvůli koronavirové pandemii nebylo jisté, kdy se opět dočkáme Dannyho a Lexi, nicméně zprávy hlásí, že je pokračování na dobré cestě.

7 0
20.5.2020

Stanice CBS nedávno zveřejnila seriály, jejichž nových epizod se dočkáme letos na podzim. Vzhledem ke koronavirové nákaze, která zasáhla celý svět, nebylo jisté, kdy přesně se vlastně dočkáme pokračování seriálu Blood & Treasure, nicméně jeho neposunutí na podzim jasně naznačuje opětovnou letní premiéru.

Druhá řada se začala natáčet v říjnu, což znamená, že v době, kdy vypukla pandemie, byly všechny díly již natočené. Štáb na nich dosud pracuje ze svých domovů, přičemž je velmi pravděpodobné, že se premiéry pokračování dočkáme během letošního léta. Přesné datum premiéry pochopitelně neznáme, ale i tato informace je velmi pozitivní.


(Pokračování se určitě dočkáme. Foto: CBS)

Co se týče návratu postav, máme potvrzeno účinkování minimálně Dannyho McNamary, Lexi Vaziri a Chucka Donnellyho. Známe však minimálně jednu novou posilu, která se bude řadit mezi hlavní postavy. Nově bude v seriálu vystupovat herečka Paget Brewster, kterou můžete znát například ze seriálů Huff, Criminal Minds či Grandfathered.

Herečka se zhostí role římské sestry Lisy, která je vynalézavá a má vytříbený smysl pro humor. Setkávat se s ní bude především otec Chuck, který za ní bude chodit pro informace, zatímco bude řešit jednu záhadu. A za kým jiným by měl chodit než za ženou, která ví o všem, co se děje v církvi?

Diskuze /1

AlanWake

Ano těším se ! :)

3.7.2020 | 8:43:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E13: The Revenge of Farouk

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky pro vás překládá @dusanho.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama