Blood Drive
88/100 - 46×

Blood Drive

V daleké budoucnosti v Los Angeles pracuje policista, který není podobně jako většina jeho kolegů zkorumpovaný. Je však nucen se zúčastnit velkého závodu, kde jsou auta poháněna samotnou lidskou krví.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Sci-fi
hrají
Colin Cunningham (Julian Slink), Alan Ritchson (Arthur Bailey), Christina Ochoa (Grace d'Argento)
redaktoři
227petr

S01E08: A Fistful of Blood

S01E08: A Fistful of Blood

Šerif Leon žádá Arthura, aby se utajil a pomohl mu vyjmout nějaké rebely využívající elektřinu, které ohrožují jeho moc v bezmocném městě.

cz sk
3.8.2017
43 minut

Artur však brzy zjistí, že je v energetickém boji na špatné straně. Mezitím se Grace a Julian posadí na drink a Aki se vyrovná se svými novými city k Chrisovi.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZabyJack

Slink najlepšia postava z celého seriálu celkom ma prekvapilo že to je nieje človek aj ked zas zabudli na preteky tak to bola celkom dobra epizoda

14.9.2017 | 0:57:40
JetPrawn

ooooh Julian a Grace :3 :D velmi povedené :) Arthur tentokrát jako osina v zadku :D vlastně jako vždy :D

16.8.2017 | 20:31:27
Nikishek

Slink je boží!

14.8.2017 | 20:25:48

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama