Blood Drive
88/100 - 45×

Blood Drive

V daleké budoucnosti v Los Angeles pracuje policista, který není podobně jako většina jeho kolegů zkorumpovaný. Je však nucen se zúčastnit velkého závodu, kde jsou auta poháněna samotnou lidskou krví.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Sci-fi
hrají
Alan Ritchson (Arthur Bailey), Christina Ochoa (Grace d'Argento), Colin Cunningham (Julian Slink)
redaktoři
ScaryX, LadyAlex, 227petr


Blood Drive

Blood Drive

V daleké budoucnosti v Los Angeles pracuje policista, který není podobně jako většina jeho kolegů zkorumpovaný. Je však nucen se zúčastnit velkého závodu, kde jsou auta poháněna samotnou lidskou krví.

Ve vzdálené minulosti roku 1999 došlo vlivem nedostatku benzínu k přechodu na mnohem dostupnější zdroj paliva, lidskou krev. Z produkce televizní stanice Syfy se vám představí novinka Blood Drive vzdávající hold klasickým americkým půlnočním krvákům. Seriál nasáklý vysokooktanovým chaosem, který je sotva určen ke zhlédnutí vašim očím. Zapomeňte na benzínky, tyhle káry totiž pofrčí na lidskou krev.

Bude to fakt pekelná jízda. Foto: Syfy


Nejspíš poslední nezkorumpovatelný polda v Los Angeles Alan Ritchson (Smallville, Blue Mountain State) je nucen se přidat do smrtícího závodu, kde jeho jedinou nadějí na přežití bude spolupráce s půvabnou Christinou Ochoa (Matador). Celé závody se odehrávají pod taktovkou nechutného individua Colina Cunninghama (Falling Skies, Hvězdná brána), té nejzvrácenější bytosti, kterou byste si kdy nepřáli potkat, ztělesnění korupce a veškerého hříchu. A cákance krve nejsou to jediné, na co se můžete těšit

Upoutávka k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JetPrawn

kdo v tom nic nehleda, nejvíc si užije :D

28.6.2017 | 23:40:14
weder

KONEČNĚ SERIAL CO MÁ KOULE, A NEPOSLOUCHÁ UBULENÝ MAMINČINY FAKANY!!!

25.6.2017 | 17:53:54
Izma

Mno … jako necekal jsem ze se tomu nekdy stane, ale horsi ptakovinu jsem jeste nevidel :D Sice sem uplne nevedel do ceho jdu ale hodnoceni 6.4* na IMDB mi stalo za to skouknout … bohuzel … nedokoukal jsem :P… Uprostred sem to uz musel vypnout protoze horsi scenar snad uz nejde udelat. Hadam tedy, ze to bylo schvalne. Vylozene serial natocenej podle 4. cenovy. No neni to muj salek kavy, takze kdo ma rad takovy ty cheesy scenare typu „Ja jsem Karl a prisel sem vam vycistit potrubi“ a do toho nejaky mleti lidi strojkama na maso, tak hura do toho, protoze tohle je serial primo pro vas :D Je to proste ptakovina a tak na to musite koukat, necekejte nic smysluplnyho, ostatne Alan Richson nikde jinde nehraje, coz me mohlo trknout :)

22.6.2017 | 2:20:05
Kalam

pecka

19.6.2017 | 15:15:43
mog

odpad

18.6.2017 | 21:19:35
2

Filtr seriálů
Reklama