Blood+
84/100 - 9×

Blood+

Nekonečná válka. Na jedné straně stojí příšery Chiropterans, které svou podobu dovedou proměňovat v lidskou, které jsou nesmrtelné a živí se krví. Na straně druhé proti nim stojí organizace jménem Red Shield, která má za úkol tyto příšery vyhubovat. Mezi nimi stojí Saya Otonashi, mladičká studentka, která ještě netuší, že její život není vůbec normální, a že má s touto vleklou válkou společného mnohem víc, než se zdá.

Japonsko | 2005 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Animax | 30 minut
žánr
Animovaný, Hororový

George Miyagusuku

George Miyagusuku

Okinavsko-Americký veterán války ve Vietnamu. Jeden z vojáků, který poznal během války Sayu, která v její nepříčetnosti vyvraždila nejen jeho nepřátele, ale i část jeho posádky. Jako jeden z přeživších byl poprvé požádán Davidem, aby střežil její tělo, zatímco upadla do 30ti-letého spánku. Poté, co během nehody přišel o svou ženu a děti, pomýšlel na sebevraždu. Náhle však zaslechl zvuk bijícího srdce Sayi. Po jejím probuzení ze své kokonové schránky se ubezpečil, že již není nebezpečná a pojal ji za svou dceru, ke svým dvěma rovněž již adoptovaných synům, Kaiovi a Riku.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama