Bomb Girls
85/100 - 13×

Bomb Girls

Slasti a strasti žen pracujících v muniční továrně v Kanadě za II. světové války

Kanada | 2012 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | GLOBAL TV | 45 minut
žánr
Drama, Historický, Válečný
hrají
Ali Liebert (Betty McRae), Peter Outerbridge (Bob Corbett), Carlyn Burchell (Carol Demers), Jodi Balfour (Gladys Witham), Sebastian Pigott (James Dunn), Charlotte Hegele (Kate Andrews), Meg Tilly (Lorna Corbett), Antonio Cupo (Marco Moretti), Anastasia Phillips (Vera Burr), Brett Dier (Eugene Corbett), Michael Seater (Ivan Buchinsky)

Epizody - Sezóna 2

Sezóna 2

 • S02E01: The Quickening

  S02E01: The Quickening

  Gladys se vrací do práce, tentokrát se svolením rodičů, kteří ji ale využívají ve prospěch firmy, což se prokáže na charitativním večírku uspořádaném rodinou Withamových. Betty se snaží skrýt svoji orientaci a začne chodit s Ivanem. Po měsících hledání ale narazí na Kate. Lorna se rozhodne ukončit svoje těhotenství a o pomoc požádá Veru.

  2.1.2013
  1 126 000
  44 minut
 • S02E02: Roses Red

  S02E02: Roses Red

  Vera a Gladys se na Valentýna domluví, že večer stráví spolu. Nečekaně se ale objeví James. Kate najde detektiv a požádají ji o identifikaci těla jejího otce. V důsledku toho se Kate vyděsí a chce opět odejít. Ivan začíná být frustrovaný ze svého vztahu s Betty. Vera volný večer stráví s neznámým vojákem. Bob udeří na Lornu kvůli jejímu těhotenství, což má nebezpečné následky.

  9.1.2013
  858 000
  44 minut
 • S02E03: The Enemy Within

  S02E03: The Enemy Within

  Gladys zjistí, že je Marcův otec v internačním táboře, a rozhodne se mu pomoct. Kate začne řešit svoje deprese pitím, což se Betty nelíbí, ale neví, co s tím. Lorna se vrací do práce a začíná vést semináře pro ženy, ale velký úspěch zrovna nemá. Vera se proto rozhodne zkusit štěstí sama. Bob se snaží sehnat si práci. Betty a Kate společně vyrazí na Leonovo kázání, které Betty osloví natolik, že udělá konečné rozhodnutí ohledně svého vztah s Ivanem. A domů se vrací na dovolenou Gene Corbett.

  16.1.2013
  44 minut
 • S02E04: Guests of Honour

  S02E04: Guests of Honour

  Lorna je nadšená, že se její syn vrátil, a rozhodne se uspořádat slavnostní večeři. Ta ale dopadne katastrofálně. Gene se totiž víc zajímá o děvčata z VicMu, hlavně o Gladys. Betty se střetne s uprchlým německým zajatcem, a na povrch tak vyplave další její tajemství.

  23.1.2013
  44 minut
 • S02E05: The Harder We Fight

  S02E05: The Harder We Fight

  V kanceláři se uvolní místo vedoucí a Vera s Carol o něj okamžitě začnou soupeřit. Do továrny nastupuje mnoho nových zaměstnankyň a Betty si okamžitě na jednu zasedne. Gladys si nerada přiznává, že jí Genova pozornost není proti srsti. Zato Lorně se to nelíbí ani za mák. Kate se s Marcovou pomocí snaží dohnat ztracený čas a naučit se pár seznamovacích triků. Náhodně pak udělá dojem na Ivana. Marca navštíví policista a nepřímo mu vyhrožuje.

  30.1.2013
  45 minut
 • S02E06: Where There's Smoke

  S02E06: Where There's Smoke

  Ve VicMu pořádají za podpory Witham Foods estrádu na podporu prodeje válečných dluhopisů. Betty a Kate se pohádají, protože každá od jejich vztahu čeká něco jiného. Betty pak konečně potká někoho, kdo jí může dát to, co hledá. Gena trápí posttraumatický syndrom, ale odmítá to řešit a chová se naprosto nezodpovědně. Gladys zjistí, kdo ve skutečnosti platil její pobyt v hotelu, ale odmítne se vrátit domů. Na závěr ji čeká zdrcující zpráva.

  6.2.2013
  44 minut
 • S02E07: Party Line

  S02E07: Party Line

  Gladys se uzavírá do sebe a truchlí. Lorna a Bob se kvůli dalšímu vývoji bojů v Evropě bojí o své syny. Vera odhalí nesrovnalosti ve výpisu skladových zásob a Marco je obviněn z černého prodeje továrního TNT. Kate musí čelit Ivanovu vzrůstajícímu zájmu o její rodinu.

  25.3.2013
  45 minut
 • S02E08: Fifth Column

  S02E08: Fifth Column

  Gladys podezřívá jednu z nově příchozích pracovnic ze špionáže a nahlásí to vedení. Díky tomu se seznámí se záhadným Cliffordem. Lorna se po odchodu Boba cítí osaměle a nejistě. Když ji Sheila požádá, zda by mezi děvčaty nerozhlásila, že se hledají dobrovolnice na výpomoc do nemocnice, sama se k nim přidává. Kate se snaží pomoci vojákovi, který z prožité hrůzy přestal mluvit. A vztah mezi Betty a Teresou zažije první otřes, když se pohádají kvůli rozdílnému pohledu na život.

  1.4.2013
  44 minut
 • S02E09: Something Fierce

  S02E09: Something Fierce

  Do VicMu dorazí rázná novinářka Dottie Shannon a svými články způsobí rozkol mezi mužskou a ženskou částí pracovníků, především pak mezi Donaldem a Lornou. Betty se rozhodne přiblížit se zase o kousek svému snu o vlastním domě a zažádá v bance o půjčku. V Jewel Box pořádají večer s burleskou a Kate je rozhodnutá vystoupit, přestože vyzývavost jí není příliš vlastní. Ivan se s tím navíc nedokáže smířit.

  8.4.2013
  44 minut
 • S02E10: Romeo Foxtrot

  S02E10: Romeo Foxtrot

  Marcova matka je neprávem obviněna z krádeže v obchodě Witham Foods. Marco se naštve a zamotá se do něčeho, co by ho mohlo přijít draho. Clifford Marca podezřívá, a proto požádá Gladys, aby zjistila, čeho přesně se Marco dopouští a zda jej neoslovili fašisté. Veře se nelíbí, že se Gladys kolem Marca točí, a pohádají se. Mezitím Kate a Ivan veřejně potvrdí své zasnoubení oznámením v novinách. Teresa je převelena jinam a Betty je nešťastná.

  15.4.2012
  605 000
  44 minut
 • S02E11: Kings and Pawns

  S02E11: Kings and Pawns

  Marco se víc a víc zaplétá s nebezpečnými lidmi a smyčka se kolem něj začíná utahovat. Doplatí na to i Vera. Gladys je ale přesvědčená, že je Marco nevinný, a rozhodne se to dokázat. Bob se vrátí domů a připraví Lorně obrovské překvapení. Ivan dál naléhá, aby ho Kate seznámila se svou rodinou a pozvala ji na jejich svatbu. Ta ale zjistí, že jeden člen její rodiny, o kterém si myslela, že už ho nikdy neuvidí, stále žije.

  22.4.2013
  44 minut
 • S02E12: Blood Relations

  S02E12: Blood Relations

  Marco je sice z průšvihu venku, Vera s ním ale stále odmítá mít cokoliv společného. Kromě Katiny matky se objeví neúprosný detektiv, který je přesvědčený, že Katin otec byl zavražděn a že Kate a Betty s tím mají něco společného. Ivan zjistí, že Kate není Kate, a těžko se s tím vyrovnává. Na světlo díky Lorně vyplave i dopis, který Katin otec poslal do VicMu, a Lorna má výčitky, že tím děvčatům přitížila. Mezitím Gladys naváže milostný poměr s Cliffordem a ten jí udělá nečekanou nabídku.

  29.4.2013
  45 minut

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama