Bonnie & Clyde
78/100 - 12×

Bonnie & Clyde

Mladý zlodějíček pozná dívku, která touží po slávě a je jedno, jakým způsobem ji dosáhne. Proto po několika drobných loupeží přejdou na vykrádání bank, což jim přinese tolik touženou slávu.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | A&E | 120 minut
hrají
Holliday Grainger (Bonnie Parker), William Hurt (Frank Hamer), Holly Hunter (Emma Parker), Sarah Hyland (Blanche Barrow), Elizabeth Reaser (P. J. Lane),


Banky by se měly mít na pozoru

Banky by se měly mít na pozoru

Do města totiž přijíždí nejznámější bankovní lupiči Bonnie a Clyde.


0 0
12.10.2013

Již v prosinci se dočkáme čtyřdílné miniséire, která mapuje životní události světoznámého páru, který nejprve vykrádal obchůdky a benzinové pumpy a následně se vrhnul na banky a jejich úspěch z nich udělal nejznámější bankovní lupiče.

Jejich život byl jedna velká jízda a proto i seriál bude jedna velká jízda. Bude se totiž vysílat na třech stanicích současně: History, Lifetime a A&E. Všechny čtyři díly budou odvysílány během dvou večerů. Premiéra je v USA stanovena na 8. prosince, kdy se odvysílají dva díly za sebou a následně druhý den 9. prosince se bude vysílat díl druhý.


V hlavních rolí se nám představí Holliday Grainger (Bonnie Parker), kterou můžete znát ze seriálu The Borgias, kde hrála Lucreziu Borgiu. Clydea Barrowa si zahraje Emile Hirsch, který hrál ve filmu Speed Racer (Speeda). Dále se v seriálu objeví Holly Hunter (Emma Parker), William Hurt (Frank Hamer), Sarah Hyland (Blanche Barrow) a mnoho dalších.

Seriál na sebe láká i velmi povedeným promo videem:

Thumbnail Play icon

Tak co, podíváte se Bonnie & Clydea?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!