Boston Legal (Kauzy z Bostonu)
86/100 - 13×

Boston Legal(Kauzy z Bostonu)

„Politicky nekorektní“ dramedy seriál je spin-offem v Americe oblíbeného seriálu The Practice. Jak už název napovídá, seriál je o kauzách z Bostonu, konkrétně o těch občanskoprávních. Tvůrcem je David. E, Kelley, který má na svědomí i Ally McBeal.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi

S05E11: Juiced

S05E11: Juiced

Denny a Alan se učí, že Dennyho „šílená kráva“ pokročila do bodu skutečných Alzheimerových chorob; Denny najde experimentální lék, který by mohl pomoci, a oba se vydali, aby ho získali.

cz sk
1.12.2008
42 minut

Jerry a Katie představují mladou ženu, která byla přijata a poté odmítnuta z Harvardské univerzity, protože vzala Ritalina, aby se zaměřila na její SAT test. Poté, co se vypořádala s velmi znuděnou Kateřinou, Carl jí pomáhá žalovat televizní sítě, aby nevysílaly materiál pro osoby starší padesáti let.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama