Breaking Bad (Perníkový táta) S05E03: Hazard Pay

S05E03: Hazard Pay

S05E03: Hazard Pay

Hledá se místo pro novou laboratoř. Skyler se nervově zhroutí. Walter je nespokojen s dělením peněz.

cz sk
29.7.2012
2 197 000
48 minut

Mike ujišťuje svého člověka ve vězení, že jejich dohoda stále platí, protože má nový zdroj příjmů. Walter se stěhuje zpět do domu. Walter a Jesse ujišťují Saula o tom, že Mike v týmu je dobrá věc. Následně se snaží najít místo vhodné pro vaření. Jejich volba padne na deratizační firmu Vamonos Pest. Skinny Pete a Badger nakupují bedny na přenášení věcí do laboratoře. Walter s Jessem poté prohlížejí plány na postavení laboratoře, načež dorazí Andrea s Brockem a Walter se s nimi seznámí. Po první uvařené várce se Walterovi nelíbí, že více než polovina peněz z výdělku ubyde a půjde na placení Mikeových lidí. Při řeči s Marie se Skyler nervově zhroutí, což se Walter pokusí vysvětlit v souvislosti s Tedem Benekem a jeho nehodou. Walter se svěří Jessemu o jeho názoru na Viktora.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

Pánové zpátky ve hře :)

21.5.2016 | 23:19:48

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Fanouškovská rozšířená úvodní znělka

Ač fanouškovská, tak velice profesionálně vypadající předělávka úvodní znělky k rozšířenému hudebnímu úvodnímu motivu od Davea Portera.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Reklama

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Breaking Bad online

Poslední díl Breaking Bad už dnes na Voyo.cz

Aktuálně: 5×16 – Felina