Bridgerton
76/100 - 79×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

S01E01: Diamond of the First Water

S01E01: Diamond of the First Water

Nejstarší dceru z rodiny Bridgertonů čeká premiéra v roli debutantky, má se představit před královnou. Simon Basset, vévoda z Hastingsu, se po letech vrací zpátky do Londýna.

cz sk
25.12.2020
58 minut

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se Daphne představovali napadnici a jeji bratr skoro všechny odehnal ale nečekal bych že ji uvrta do manželstvi ktere se ji nezamlouva měl by brat i ohled na sestřiny city jinak nemělo chybu jak Featheringtonovi nedostali ani jednu nabidku kromě Mariny a jsem zvědav jak si Marina poradi když o ni maji zajem a taky když ji Portia nevěři jinak Anthony nechapu proč se rozešel ze Siennou když ji ma evidentně rad a jinak jsem zvědav jak si povedou Daphne a Simon aby dokazali publiku že se maji radi.

21.1.2022 | 22:46:23
Dinois

Simonuv predstavitel je opravdu kus chlapa…ale takhle jsem si ho opravdu nepredstavovala.

10.2.2021 | 9:18:08

Filtr seriálů
Reklama