Bridgerton
76/100 - 79×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

S01E02: Shock and Delight

S01E02: Shock and Delight

Předstírané námluvy, které probíhají mezi Simonem a Daphne, nelibě nese nejstarší bratr Anthony. Marina se svěří Penelope.

cz sk
25.12.2020
1 hodina 1 minuta

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se diky Simonovi najednou u Daphne bylo několik napadniku a nemělo chybu jak kvuli tomu Anthony vyvaděl a chtěl sestru provdat za Berbrookea a nemělo chybu jak mu Simon dal nakladačku a přesto si chtěl Daphne vzit ale musim řict že Violet si poradila fakt dobře když roznesli o Berbrookeovi drby a jsem zvědav kdo projevi o Daphne dalši zajem a jsem zvědav jak dlouho zustane Marina izolovana a to co řekl Simon svemu otci na smrtelne posteli to bylo fakt drsne ale chapu že se mu chtěl pomstit.

21.1.2022 | 23:49:52

Filtr seriálů
Reklama