Bridgerton
75/100 - 61×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova)


Nečekaná láska (2004)

Nečekaná láska (2004)

Šestý díl série Bridgertonovi se zaměřuje na Francesku. Do té se na první pohled zamiluje Michael Stirling. Problém je ten, že Francesca se za dva dny stane ženou jeho bratrance, takže ví, že jeho láska zůstane nenaplněná.

0 0
25.2.2021

Franceska ovšem nedlouho po svatbě ovdoví a myslí, že si s Michaelem budou oporou ve společném žalu. Jenže ten se rozhodne odcestovat do Indie, aby zapomněl na svou zoufalou touhu.

Po několika letech se vrací a zjišťuje, že jeho láska k Francesce vůbec nevyprchala, právě naopak. Cítí ale, že se jí kvůli svému zesnulému bratranci, po němž zdědil titul a majetek, nemůže dvořit. Nemůže přece po něm zdědit i manželku. Francesca je odhodlaná odložit smutek a najít si manžela, aby založila rodinu. Proto se obrátí na Michaela, aby jí pomohl najít vhodného ženicha.

Foto: Ikar

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama