Bridgerton
75/100 - 59×

Bridgerton

Seriál je zasazen do bohatého světa vysoké společnosti. Srdcem seriálu je rodina Bridgertonů, kteří patří mezi deset tisíc nejbohatších lidí v zemi a neustále musí bojovat o moc a dodržovat složitá pravidla.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta)


Nevhodný návrh (2001)

Nevhodný návrh (2001)

Předělávkou pohádky o Popelce je třetí díl série o sourozencích Bridgertonových. Za prince je tu druhorozený Benedict, který se na plese zakouká do záhadné dívky. Ta o následně zmizí, jako by se po ní zem slehla.

0 0
25.2.2021

Za několik let narazí na služebnou Sophii Beckettovou, kterou zachrání před zneuctěním a odveze ji do svého domu. Na Sophii je něco zvláštního. Vůbec se nechová jako služka, spíše jako členka lepší společnosti. Během toho, co chce Benedict přijít na kloub této záhadě, zjistí, že je mu Sophie čím dál sympatičtější.

Foto: Ikar

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama