Bridgerton
75/100 - 61×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova)


Poznáš to z polibků (2005)

Poznáš to z polibků (2005)

V centru sedmého románu ze série o sourozencích Bridgertonových stojí nejmladší Hyacinth. Jedná se o chytrou a tvrdohlavou ženu, která rozhodně není zvyklá sedět v koutě, naopak, své názory dává hlasitě najevo.

0 0
25.2.2021

Gareth St. Clair má otce, který ho z nějakého záhadného důvodu nesnáší. Proto se mu snaží všemožně vyhýbat. Jeho otec však dělá vše pro to, aby Garetha připravil o dědictví a majetek.

Gareth má ovšem tajnou zbraň – babiččin deník, který se zmiňuje o ukrytém dědictví. Bohužel je psán italsky, což je řeč, kterou Gareth neovládá. Trochu italsky ovšem umí Hyacinth Bridgertonová, která mu slíbí, že mu s překladem deníku pomůže. Nad stránkami deníku se pomalu začínají sbližovat.


Foto: Ikar

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama