Bridgerton
75/100 - 61×

Bridgerton

Seriál je zasazen do bohatého světa vysoké společnosti. Srdcem seriálu je rodina Bridgertonů, kteří patří mezi deset tisíc nejbohatších lidí v zemi a neustále musí bojovat o moc a dodržovat složitá pravidla.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta)


Před svatbou (2006)

Před svatbou (2006)

Poslední ze série knih Julie Quinn o sourozencích Bridgertonových se zaměřuje na Gregoryho. Ten věří na lásku na první pohled. Ví, že až svou vyvolenou potká, hned to pozná a hned se do ní zamiluje.

0 0
25.2.2021

Nikdy ho ale nenapadlo, že jeho vyvolená se hned nezamiluje do něho. Krásná a obletovaná slečna Hermione Watsonová, do které se Gregory zakouká, však miluje jiného. Gregorymu je tedy jasné, že Hermionu musí přesvědčit a získat její lásku.

V tom mu chce pomoci Hermionina přítelkyně Lucinda Abernathyová. Ne, že by si myslela, že se Gregory k Hermioně hodí, ale bere to jako menší ze dvou zel. Postupně se však Lucinda s Gregorym sbližují a Gregory zjistí, že láska na druhý pohled může být trvalejší, než láska na pohled první.

Foto: Ikar

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama