Bridgerton
75/100 - 61×

Bridgerton

Seriál je zasazen do bohatého světa vysoké společnosti. Srdcem seriálu je rodina Bridgertonů, kteří patří mezi deset tisíc nejbohatších lidí v zemi a neustále musí bojovat o moc a dodržovat složitá pravidla.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta)


Vikomt, který mě miloval (2000)

Vikomt, který mě miloval (2000)

Středem pozornosti druhého dílu série Bridgertonovi americké spisovatelky Julie Quinn je nejstarší ze sourozenců Anthony Bridgerton honosící se titulem Vikomt. Ví, že musí splnit svou povinnost, a tak si chce v sezóně roku 1814 najít manželku a založit rodinu.

0 0
25.2.2021

Do oka mu padne mladá debutantka Edwina Sheffildová, která se zdá ideální. Je to prvotřídní kráska a hlavně ví, že se do ní nikdy nezamiluje, protože právě lásky se bojí.

Schůzky s Edwinou mu začíná kazit její starší sestra Kate, která si myslí, že se ti dva k sobě vůbec nehodí. Navíc Anthony má pověst hejska. A jak Vikomt poznává obě sestry, přemýšlí, jestli si vybral tu správnou.Foto: Ikar

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama