Bridgerton
76/100 - 85×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Simone Ashley (Kate Sharma), Charithra Chandran (Edwina Sharma), Shelley Conn (Mary Sharma)

Benedictova láska má už možná představitelku

Benedictova láska má už možná představitelku

Třetí série se sice bude věnovat milostným eskapádám Colina a Penelope, ale je možné, že v ní uvidíme i budoucí manželku Benedicta. Pozor, článek může obsahovat spoilery!

5 1
16.3.2023

Jak čtenáři knižní předlohy seriálu o sourozencích Bridgertonových z pera Julie Quinn vědí, osudová láska Benedicta se jmenuje Sophie a jedná se o nemanželskou dceru hraběte. A fanoušci seriálu se domnívají, že ji už uvidíme ve třetí sérii. Možná by to i odpovídalo, protože mezi tím, co ji Benedict poprvé spatří a začne o ni usilovat, uplyne několik let. Takže se možná letos dočkáme velkolepého plesu Bridgertonových, na kterém k onomu prvnímu setkání má dojít.

A kdo podle fanoušků má lásku Benedicta hrát? Mezi hereckým obsazením netflixovského seriálu se objevila mladá velšská herečka Banita Sandhu, která hraje postavu jménem Sita Malhotra. A vzhledem k tomu, že je označena jako role vedlejší a vracející se, je možné, že Sita je kódové označení pro Sophii.

Nebo je také všechno úplně jinak. Společnost Netflix ani neoznámila, o kom bude čtvrtá série. Je možné, že se filmaři zaměří na jiného sourozence a Benedict ostrouhá i tentokrát. Nebo filmaři knihu úplně přepíšou a Benedictova láska bude někdo úplně jiný. Autorka předlohy Julia Quinn se nechala slyšet, že by se jí líbilo, kdyby nějaká hlavní postava byla LGBTQ+. Možná tedy na Benedicta čeká spíš nějaký Simon? Co myslíte?

Diskuze /4

VictoriaF

Lily James z fanouškovských videí to není :D, ale Banita působí taky velmi sympaticky. Takže kéžby… :)

16.3.2023 | 17:20:52
Te-Rez

Ze seriálového Benedicta mám duhové vibes, takže doufám, že ho neuvidíme se žádnou Sofiíí, ale spíše s nějakým tím „Simonem“ ;)

24.3.2023 | 16:04:08
ShadowKittyGirl

Jako takhle není nesympaticka, plus není to chlap, ale tak si rikam, že příští generace Bridgetonovych bude mít hodně bohatý genofond… Už vidím tu rodinnou sešlost :-) A ne nejsem nijak zaujala, královna je výborná, lady D by těžko mohl hrát někdo lepší, Simon usel a představitelka Kate se své role taky ujala skvělé, jen moc nechapu, proč je v dnešní době téměř nemožné utvořit párek herců stejne pleti v jednom serialu, filmů atd… Nevím, no… už si pomalu přijdu divna že mám doma to co mám

27.3.2023 | 20:12:13
Lolamoon

To v Anglicku sú už len Indovia a černosi? A to sa Qunnika nechala až tak uniesť peniazmi, že zrazu by chcela mať z napísaného príbehu a postavy LGBT.. Škoda toho. Mohol to byt pekný serial, ale je to otrasné celé.

25.5.2023 | 23:06:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama