Bridgerton
75/100 - 61×

Bridgerton

Seriál je zasazen do bohatého světa vysoké společnosti. Srdcem seriálu je rodina Bridgertonů, kteří patří mezi deset tisíc nejbohatších lidí v zemi a neustále musí bojovat o moc a dodržovat složitá pravidla.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta)


Bridgerton je nejúspěšnějším seriálem na Netflixu

Bridgerton je nejúspěšnějším seriálem na Netflixu

Seriál Bridgerton má za sebou nejúspěšnější start ze všech seriálů z produkce Netflixu. Podle nejnovějších čísel si ho za prvních 28 dní od uvedení pustilo přes 82 milionů předplatitelů.

13 8
28.1.2021

Bridgerton překonal očekávání i samotného Netflixu, protože ten podle prvotních odhadů seriálu předpovídal sledovanost 63 milionů domácností.Výborná čísla sledovanosti společnost oznámila zhruba týden po té, co oficiálně potvrdila druhou sérii.

Ta by měla vycházet z druhé knihy série o sourozencích Bridgertonových americké spisovatelky Julie Quinn. Kniha, která se zaměřuje na nejstaršího z osmice Anthonyho, se v češtině jmenuje Vikomt, který mě miloval. Začít natáčet se má již na jaře.


(Foto:Netflix)

Těšíte se na druhou sérii, nebo vás tento seriál nechává chladnými?

Zdroj:TVline.com

Diskuze /2

Moor8

Ono to není proto, že by to byl dobrý seriál, ale proto, že se o tom hodně mluvilo a každý chtěl tu bizarnost vidět na vlastní oči.

30.1.2021 | 0:34:20
Lolamoon

Sledovanosť to má preto, lebo ženy milujú romantické príbehy a preto je populárna historická červená knižnica. A ono sa točí veľmi málo ľahkých historických romancí. Tak samozrejme, že ženy sa do toho pustili. Knižnú sériu mám rada, ale seriál je hrozný.

26.3.2021 | 20:48:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama