Bridgerton
75/100 - 61×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova)


Bridgertonovi přijdou o svého vévodu

Bridgertonovi přijdou o svého vévodu

Herec Regé-Jean Page, který v první sérii seriálu Bridgertonovi ztvárnil postavu vévody z Hastingsu, se nebude podílet na druhé sérii. Společnost Netflix to oznámila na svém twitterovém účtu prostřednictvím Lady Whistledownové.

2 15
3.4.2021

Ta ve svém článku píše, že během toho, co se všechny oči upírají na snahu lorda Anthonyho najít novou vikomtesu, dáváme sbohem Regé-Jeanovi Pagemu, který hrál vévodu. „Simonova přítomnost na obrazovce nám bude chybět, ale vždy bude součásti Bridgertonovy rodiny. Daphne zůstane oddanou ženou a sestrou, která svému bratrovi pomůže s orientací v nadcházející společenské sezoně a tím, co sezona může nabídnout – více intrik a romantiky, než vůbec moji čtenáři mohou snést,“ píše se dále v oznámení.

Herec na tento tweet reagoval tak, že mu bylo potěšením a privilegiem se na natáčení podílet. Regé-Jean Page ztvárnil v první sérii hlavní mužskou roli Simona Basseta, vévody z Hastingsu, který našel svou životní lásku v jedné ze sester Bridgertonových Daphne. Tu ztvárnila Phoebe Dynevor.

(Regé-Jean Page a Phoebe Dynevor)

V nejbližší době má začít natáčení druhé série seriálu, která se má zaměřit na nejstaršího ze sourozenců Anthonyho a jeho hledání štěstí. Druhá série má vycházet z knihy Vikomt, který mě miloval, od spisovatelky Julie Quinn.

Co říkáte na odchod Simona? Mrzí vás to, nebo se těšíte na příběhy dalších členů Bridgertonovy rodiny?

Foto, zdroj: Netflix

Diskuze /7

PitrsM

Tak pokud to není opožděný apríl, tak tím ten seriál právě pohřbili… :(:(:(

3.4.2021 | 18:29:28
Dinois

Zase taková ztráta to není. V druhé knize se sice Simon vyskytuje ale uz jenom jako manžel Daphne a jejich další příběh se vůbec neřeší. Nevim jaký příběh by mu dali, vsechno uz bylo ukončeno. Byl by tam jenom jako doplněk pro Daphne.

#5 PitrsM
3.4.2021 | 19:47:02
Lillys98

Já teda knížky nečetla, takže nevím do jaké míry se tam objevuje, ale je to divný…Přeci když je její manžel, tak se tam nějakým způsobem jeho postava musí objevit, vždyť nemůžou jenom o něm mluvit a vůbec se tam neukázat, to už by teda bylo lepší jeho postavu obsadit nějakým jiným hercem (i když to vůbec nemám ráda)..

#4 Sag
3.4.2021 | 20:14:38
Sag

#3 Lillys98: ona se v těch knihách neobjevuje moc ani ona, spíš se jen tak mihne nebo je tam o ní zmínka…

webmaster
3.4.2021 | 21:03:11
PitrsM

#2 Dinois: No, měli by jste vidět, jakou reakci fanoušků z celého světa vyvolalo tohle oznámení na Instagramu. Asi budou muset přepsat knihu (scénář). :)

#7 Lolamoon
4.4.2021 | 10:58:53
Auryn89

Jak už tu několikrát zaznělo… Simon byl hlavní postava knihy/série Vévoda a já a v knize Vikomt, který mě miloval, se Simon opravdu objevuje jen sporadicky. Navíc na co ho cpát do série, kde bude hlavním hrdinou Anthony? Jen aby byl do počtu, protože je to Simon? Já bych z toho takové dráma určitě nedělala.

4.4.2021 | 21:23:34
Lolamoon

#5 PitrsM: Chvíľu povyk, ale ženy uvidia ďalší romantický pár a ich príbeh (Antony + Kate), a potom budú ochkať nad tým…keď chcú vidieť herca tak nech si pustia sériu znovu…Alebo môžu pozerať doma na fotky a výjde to rovnako.

9.4.2021 | 18:46:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama