Bridgerton
75/100 - 61×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova)


Druhá sezóna je zatím v nedohlednu

Druhá sezóna je zatím v nedohlednu

Ačkoliv se první série Bridgertonových ukázala jako poměrně velký hit, ani představitelé Netflixu a ani producentka seriálu Shonda Rhimes prozatím druhou sérii nepotvrdili. Na internetu se sice objevily spekulace, že se má začít natáčet v březnu, ale žádná oficiální informace nezazněla.

4 4
17.1.2021

Pro další série mluví i dostatek materiálu ke zfilmování. Bridgerton totiž vychází z knižní série spisovatelky Julie Quinn, a ta má osm knih. První série pokrývala událostí z té první, takže při dobré vůli by Netflix mohl natočit ještě dalších sedm sérií. Přání pokračovat v natáčení projevili i herci, kteří se těší na rozvíjení postav.

Co tedy může být za současným pozastavením natáčení? Podle Phoebe Dynevor, představitelky Daphne Bridgertonové, za tím nestojí nic jiného než celosvětová pandemie covidu. „Nedokážu si představit, jak by bylo možné za současných podmínek pokračovat v natáčení,“ svěřila se Dynevor serveru Deadline.com. Takže zatím neházejme flintu do žita, je možné, že až se situace spojená s koronavirem uklidní, začne se i natáčet.


A o čem by měla být potenciální druhá sezóna? Pokud bude kopírovat knižní sérii, tak se zaměří na nejstaršího sourozence Anthonyho a jeho hledání ideálního protějšku.

Foto: Netflix

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama