Bridgerton
75/100 - 61×

Bridgerton

Příběh sourozenců Bridgertonových a jejich snah o hledání štěstí a místa v životě. Rodina patří mezi britskou smetánku, takže jejich životy jsou naplněny večírky, čajovými dýchánky, ale i složitými pravidly, intrikami a drby.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova)


Jonathan Bailey naznačuje, na co se těšit v druhé sérii

Jonathan Bailey naznačuje, na co se těšit v druhé sérii

Představitel nejstaršího ze sourozenců Bridgertonových Anthonyho, Jonathan Bailey, v rozhovoru pro Entertaiment Weekly naznačil, na co se jeho postava může těšit v druhé sérii.

10 0
5.2.2021

Seriál vychází z knih americké spisovatelky Julie Quinn. Právě druhá kniha v pořadí Vikomt, který mě miloval, má být předobrazem druhé série Bridgertonových. A hlavním hrdinou knihy je Anthony Bridgerton.

Anthony ukončil první sérii se zlomeným srdcem. „Zlomené srdce je důležité, protože láska často přichází ze zoufalství,“ řekl Jonathan Bailey v rozhovoru. Podle něj si Anthony o sobě myslí, že není dost dobrý a nedokáže se postarat sám o sebe, natož ještě o dámu. „Pokud ale někoho přivedete do kritické situace, tehdy se jejich životy, doufejme, mohou změnit k lepšímu a oni mohou rozkvést,“ dodal.


A co čeká na diváky v druhé sérii? Podle Baileyho byla první série skvělým úvodem do světa Bridgertonů, ale stále ještě existuje řada postav, kterým se děje mnoho zajímavého. „Takže má rada zní: užijte si svůj rok, ale nenechte se ukolébat tím, že si myslíte, že víte, co se stane. Vrátíme se s další romantikou snad už o příštích Vánocích nebo později,“ uzavřel Jonathan Bailey.

Foto: Netflix

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama