Bridgerton
76/100 - 60×

Bridgerton

Seriál je zasazen do bohatého světa vysoké společnosti. Srdcem seriálu je rodina Bridgertonů, kteří patří mezi deset tisíc nejbohatších lidí v zemi a neustále musí bojovat o moc a dodržovat složitá pravidla.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Ruth Gemmell (Violet Bridgertonová, vikomtesa vdova), Jonathan Bailey (Vikomt Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Luke Newton (Colin Bridgerton), Phoebe Dynevor (Daphne Bridgertonová), Claudia Jessie (Eloise Bridgertonová), Regé-Jean Page (Simon Basset, vévoda z Hastingsu), Ruby Barker (Marina Thompsonová), Nicola Coughlan (Penelope Featheringtonová), Julie Andrews (Lady Whistledownová), Adjoa Andoh (Lady Danburyová), Golda Rosheuvel (Královna Charlotta)


Kate si zahraje Simone Ashley

Kate si zahraje Simone Ashley

Druhá série Bridgertonových již našla představitelku hlavní hrdinky. Do role Kate, o kterou projeví zájem nejstarší ze sourozenců Anthony, byla obsazena herečka Simone Ashley.

1 1
16.2.2021

Herečka, kterou můžete znát například ze seriálu Sex Education nebo Broadchurch, tak doplní Jonathana Baileyho a utvoří hlavní pár druhé série. Ashley ztvární postavu Kate Sharma, která přijíždí do Londýna. Jedná se o chytrou a tvrdohlavou ženu, co nemá ráda hlupáky. A mezi hlupáky podle ní patří i Anthony Bridgerton.

(Simone Ashley, Foto:Netflix)


Předobrazem seriálu jsou knihy spisovatelky Julie Quinn. Druhá série vychází z druhé knihy v pořadí – Vikomt, který mě miloval.

Co říkáte na představitelku hlavní role ve druhé sérii?

(Zdroj: Deadline.com)

Diskuze /7

VictoriaF

Mne baví, jakou představu o představitelce Kate měli fanoušci, kteří četli knihy, když mi YT po zhlédnutí Bridgertonových začal doporučovat videa Anthony a Kate :D. Není co dodat.

16.2.2021 | 14:42:08
Dinois

Jsem zklamaná a predpokladam že podobnym stylem vyberou partnery i ostatnim clenum Bridgertonovic rodiny. Mohu jenom doufat že nenastane nějaký zvrat u Elois a Colina jejichž partnery uz jsme v serialu videli.

#4 DominikaAnna
17.2.2021 | 23:38:05
LeneWillhill

No… nemám nic proti lidem jiné barvy pleti, ale modlím se, aby každého Bridgertona nespárovali s černochem / černoškou / japoncem… Pokud tohle udělají se Sophie, už teď se děsím…

18.2.2021 | 20:01:50
DominikaAnna

#2 Dinois: Zdravím, prosím, kde/kdy v seriálu jsme viděli partnera Elois? Asi jsem to nepostřehla…Děkuji.

#5 Dinois
21.2.2021 | 18:03:08
Dinois

#4 DominikaAnna: Já to beru podle knih, ale oni si to mohou předělat podle svého. A asi i předělají.

V knize se partnerem Elois stane Philip Crane. Philip je vdovec a jeho manželkou byla Marina. Vzal si ji místo svého bratra který zemřel … tohle je v seriálu skoro stejné, kromě toho že Marina není příbuznou Featheringtonů ale Bridgertonu.

#7 Lolamoon
23.2.2021 | 17:02:01
Lolamoon

Ja som tušila, že to nebude beloška, ale iná rasa.Toto je tak silené…

26.3.2021 | 20:21:16
Lolamoon

#5 Dinois: Tak túto spojitosť som si ani neuvedomila, kedže Elois som čítala dávnejšie a len raz. ! Tak asi neskôr Marína zomrie alebo odíde a Elois bude s Philipom sa starť o jej deťa/ti.

26.3.2021 | 20:26:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama